Eladó lakás Budapest XIV. kerületben (1810 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 810 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (24249953)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIV. kerületében kínálom megvételre ezt a 31 m²-es, amerikai konyhás nappali + külön hálószobás, teljes körűen felújít...
59 999 000 HUF
1 935 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (71433797)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 14. kerületének közkedvelt, zöldövezeti részén, a Rákos-patak közelében egy 46 nm-es, másfél szobás, 6. emeleti lakást...
61 900 000 HUF
1 345 652 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (42273334)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Alakítsd a saját otthonoddá Zugló zöldövezeti részén a Rákos-patak közelében! Budapest 14. kerületében, a Rákos-patak közelébe...
61 900 000 HUF
1 345 652 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (39348246)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó lakás kiváló elhelyezkedéssel a 14. kerületben, a Rákos-patak közelébenEladásra kínálunk Budapest 14. kerületének k...
61 900 000 HUF
1 345 652 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (94949397)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
61 900 000 HUF
1 345 652 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (27578325)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zuglói másfél szobás lakás a Pétervárad utcában zöldre néző ablakokkalEladó egy 47 nm-es, első emeleti, erkélyes lakás a XIV. k...
59 900 000 HUF
1 274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (45543726)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
59 900 000 HUF
1 274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73347343)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
59 999 000 HUF
1 935 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (53453324)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
59 999 000 HUF
1 935 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (94673789)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Világos, tágas családi otthon Zugló egyik legkedveltebb részén – az Amerikai úton! Zugló legkeresettebb, zöldövezeti részén, ...
125 900 000 HUF
1 430 681 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (35845864)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlan, amelyet eladásra kínálunk, egy 46 négyzetméteres, jó állapotú lakás, mely Budapest 14. kerületének, Alsórákos váro...
59 900 000 HUF
1 302 173 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (59417377)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 14. kerületben egy klasszikus, 46nm-es, panelprogramban részt vett (szigetelt külső homlokzat, szabályozható- és mérhet...
60 000 000 HUF
1 304 347 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (88331886)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zuglói másfél szobás lakás a Pétervárad utcában zöldre néző ablakokkal Eladó egy 47 nm-es, első emeleti, erkélyes lakás a XIV. ...
59 900 000 HUF
1 274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (42854556)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
59 900 000 HUF
1 274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (47333474)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület frekventált részén, jó közlekedés mellett eladó egy világos, kertkapcsolatos, erkélyes 68 nm-es, 2 szobás (3 szobás...
74 900 000 HUF
1 101 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (75543723)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, lakás az Örs vezér tér közelében külön konyhával. Az Örs vezér tértől pár percre, az Ormánság utcában kínálun...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (44783388)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zuglói másfél szobás lakás a Pétervárad utcában zöldre néző ablakokkal Eladó egy 47 nm-es, első emeleti, erkélyes lakás a XIV....
59 900 000 HUF
1 274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (23248865)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIV. kerület egyik legalacsonyabb négyzetméter árú lakása ELADÓ! Budapest XIV. kerületében, a Hungária körúton eladó ez a 40 ...
33 000 000 HUF
825 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (34453993)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, azonnal költözhető, az Árkád bevásárló központ szomszédságában, 10 emeletes panelház, 5. emeletén, 2...
87 900 000 HUF
1 292 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (97273746)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
59 900 000 HUF
1 274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest XIV. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal