Eladó lakás Budapest XIV. kerületben (1810 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 810 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (87412539)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kertkapcsolatos, amerikai konyhás, új építésű lakás Zugló kedvelt részén! 73 m2, 4 szoba Kertkapcsolatos terasz Napfényes, v...
139 500 000 HUF
1 910 958 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (44256729)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó örökpanorámás penthouse lakás luxus 24 nm-es terasszal a hermina happy land II. Lakóparkban biztonság, kényelem és exkluz...
73 435 000 HUF
1 668 977 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (89355454)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó csendes, világos lakás az Örs vezér tere közvetlen közelébenEladásra kínálunk a XIV. kerület kedvelt részén, a Kerepesi ú...
59 900 000 HUF
1 460 975 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74471925)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
59 900 000 HUF
1 460 975 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74414474)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kertkapcsolatos, amerikai konyhás, új építésű lakás Zugló kedvelt részén! 73 m2, 4 szobaKertkapcsolatos teraszNapfényes, világo...
139 500 000 HUF
1 910 958 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (47373634)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 14 kerületében, 53 m2-es, 2 szobás földszinti lakás, teljesen felújított állapotban, 29 m2-es garázzsal, 5 m2-es pince...
75 000 000 HUF
1 415 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (75371763)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
139 500 000 HUF
1 910 958 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (67543491)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zugló dinamikusan fejlődő részén, kertvárosi környezet közelében, egy modern kialakítású új lakóparkban kínálunk eladásra egy f...
88 000 000 HUF
1 571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (83554293)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó új építésű lakások zugló szívében az OTP ingatlanpont kínálatában! Fedezze fel Zugló egyik legkedveltebb részén elhelye...
121 200 000 HUF
1 660 273 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (63366698)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Luxus penthouse ***Zugló****Garázzsal*****Erkéllyel*****Kerttel*****Hitelezhető! ! ! Álmai otthona lehet ez a nem mindennapi ...
135 000 000 HUF
2 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (35335363)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*****Egyedi elrendezésű 46nm-es, 1+2 félszobás otthon az Örs vezér terénél! ***** Napfényes, új külső hang- és hőszigetelt nyí...
64 900 000 HUF
1 410 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (85446442)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Papp László Sportaréna szomszédságában, csendes, ősfás mellékutcában, megvételre kínáljuk ezt a 46 nm-es, nappali+ plusz háló...
57 900 000 HUF
1 258 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (94494389)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos mini garzon Zugló kertvárosi részén tökéletes első lakásnak vagy befektetésnek! Zugló egyik legkedveltebb, ker...
29 900 000 HUF
1 868 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (83443243)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Részben felújított lakás eladó Alsórákoson, parkra néző szobákkal ENGLISH description BELOW! ! ! Eladó a Budapest XIV. kerüle...
66 900 000 HUF
1 194 642 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73439138)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
75 000 000 HUF
1 415 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (64954237)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület Csertő utca. Eladó Zuglóban, kiváló közlekedés mellett egy 46 nm-es, másfél szobás, jó állapotú lakás. Az ingatlan ...
59 990 000 HUF
1 304 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74773397)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
59 900 000 HUF
1 460 975 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (78234939)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest 14. kerületében, Kiszugló szívében egy 59 nm-es, teljesen felújítandó állapotú tégla lakás, amely tökéletes sajá...
64 900 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (34755937)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zugló kiemelten keresett részén eladó egy gyönyörű otthon! EXKLUZÍV lehetőség a piacon, új hirdetés! Eladó a XIV. kerületbe...
64 999 000 HUF
1 181 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (41348364)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
XIV. kerületben a Kerepesi úton 1972-ben épült 10 emeletes szigetelt panel épület 10. emeleti világos, 1+2 félszobás 55 nm-es l...
65 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest XIV. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal