Eladó lakás Budapest XIX. kerületben (517 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 517 db
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (65244382)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 53 m²-es panellakás Kispesten, a Kisfaludy utcában! Kispest egyik legfrekventáltabb, ugyanakkor élhető és jól ellátott ré...
58 000 000 HUF
1 094 339 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (97737723)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított panel lakás Budapest XIX. kerületében! Budapest 19. kerületében kínálok megvételre egy 52 m² alapterületű, 1 +...
63 500 000 HUF
1 221 153 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (27388635)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kivételes piaci lehetőség: 10% önerővel a dobó katica utcában[első 4 kép látványtervezet! ! ! ]A piac nem vár, az Otthon Start ...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (55933398)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
XIX. Csak a Ballaingatlan kínálatában! Azonnal költözhető, napfényes, erkélyes, 53 nm-es 1+2 félszobás összkomfortos panellak...
60 900 000 HUF
1 149 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (69774769)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 53 m²-es panellakás Kispesten, a Kisfaludy utcában! Kispest egyik legfrekventáltabb, ugyanakkor élhető és jól ellátott ...
58 000 000 HUF
1 094 339 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (23927955)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kiváló állapotú 3 szobás lakás Kispesten. A lakás rendkívül jó helyiségelosztással rendelkezik. Az otthonban tágas, világos...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (33734291)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás kiváló állapotú lakás a 19. kerület legcsendesebb részén. Az ingatlan 48nm, a nappali mellett egy ugyancsak tágas és v...
58 700 000 HUF
1 222 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (16773768)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás kiváló állapotú lakás a 19. kerület legcsendesebb részén. Az ingatlan 48nm, a nappali mellett egy ugyancsak tágas és...
58 700 000 HUF
1 222 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (77754578)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kispesten - jó állapotú - 3 szobás panel LAKÁS Eladásra kínálunk a XIX. kerület frekventált, csendes részén, 59 m2-es, 3 szobá...
67 500 000 HUF
1 144 067 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (89334334)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kispesti lakótelepen szigetelt 10 emeletes házban eladó egy VIII. emeleti, 52 nm-es, 1+2 félszobás, jó állapotú, per és teherme...
63 900 000 HUF
1 228 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (37214242)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kispest szívében, zöld környezetben: Tágas, 50 nm-es lakás nagy lodzsával! Eladó Kispest méltán kedvelt, átmenő forgalomtól m...
49 990 000 HUF
999 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (54691332)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, jó elosztású lakás Kispest frekventált részén – kiváló választás otthonnak és befektetésnek Kispest közkedvelt, jól...
58 000 000 HUF
1 094 339 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (86365563)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Platán Udvarban nappali + 2 hálós, erkélyes lakás! Budapest XIX. kerületének központi részén, a közkedvelt Platán Udvar társa...
79 990 000 HUF
1 230 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (41949633)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Az azonnal költözhető tágas lakásban, az eredeti elrendezést megváltoztatva kialakítottak egy plusz szobát. Így lett egy 28 m2-...
69 900 000 HUF
1 043 283 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
69 900 000 HUF
1 043 283 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (23279511)
11 napja a megveszLAK-on