Eladó lakás Budapest XVIII. kerületben (563 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 563 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (66349736)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó teljeskörűen felújított, 4 szobás lakás pestszentimrén - Alacska LAKÓTELEP Az ingatlan 3%-os Otthon Start Hitelprogramra...
99 800 000 HUF
1 096 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (18824912)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Alacsony rezsi, kíváló ELOSZTÁS- Eladó 2 külön szobás kislakás a XVIII. kerületbe! Eladásra kínálok egy rendkívül jó adottság...
51 990 000 HUF
1 485 428 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (84341543)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tulajdonostól eladó (vagy értékegyeztetéssel kisebbre cserélhető a környéken) Budapest XVIII. kerületében, a Csontváry utcában ...
65 000 000 HUF
915 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (14262477)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapest 18. kerület, Liptáktelep városrészében a kerület jól megközelíthető részén, forgalmas környezetben, 2002-ben épült hár...
68 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (57556944)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 53 négyzetméteres 2 szobás lakás a közkedvelt 18. kerület Lakatos lakótelepen. Az ingatlan egy klasszikus 9 emeletes ...
62 900 000 HUF
1 186 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92372597)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pestszentlőrinc rózsadombján Szentimre Kertvárosban, eladó egy azonnal költözhető, 65 m2-es gyönyörűen felújított, hatalmas ame...
89 900 000 HUF
1 322 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74459347)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Valódi kis ékszerdoboz a XVIII. kerület szívében! Megvételre kínálok Budapesten a 18. kerület Bókay telepen, 4 emeletes tégla ...
69 900 000 HUF
1 487 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94482777)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pestszentlőrinc rózsadombján, Szent Imre-kertvárosban eladó egy azonnal költözhető, 65 m2-es, gyönyörűen felújított, hatalmas a...
89 900 000 HUF
1 322 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (47683949)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás, erkélyes lakás eladó a Havanna lakótelepen, tágas étkezős konyhával! A Havanna lakótelepen kínálok megvételre egy 5...
55 500 000 HUF
1 047 169 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (13447774)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen, a Havanna lakótelepen, az Üllői út közelében! Eladó egy 35 nm-es, 2. emeleti lakás a XVIII. k...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33422473)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, napfényes félszuterén lakás Budapest XVIII. kerületébenCsendes, nyugodt környezetben, mégis kiváló közlekedés...
32 000 000 HUF
864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (62743923)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 53 négyzetméteres 2 szobás lakás a közkedvelt 18. kerület Lakatos lakótelepen. Az ingatlan egy klasszikus 9 emelete...
62 900 000 HUF
1 186 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (56342467)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 18. kerületének kiváló elhelyezkedésű, keresett környékén a Thököly Házban eladó egy 2001-ben épült, kulturált, 3 emel...
71 200 000 HUF
1 514 893 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59464413)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A XVIII. kerület központi részén, a Baross utcában eladóvá vált kiváló állapotú első emeleti, másfél szobás, erkélyes lakásunk....
64 800 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49777227)