Eladó lakás Budapest XX. kerületben (552 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 552 db
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (73274934)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, praktikus elosztású, erkélyes lakás Budapest XX. kerületének közkedvelt részén, a Topánka utcában, Pesterzsébet városk...
58 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (57667385)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XX. kerületében, Erzsébetfalva központjában eladó egy 61 nm-es, 1+2 félszobás, világos és azonnal költözhető erkélyes ...
68 500 000 HUF
1 122 950 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (97452857)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
***Eladó penthouse lakás! *** Kiváló ár-érték arány! Eladó Budapest, XX. kerületében egy nettó 78, 7 nm-es, bruttó 143, 6 nm-es...
101 990 000 HUF
1 307 564 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (34358823)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest XX. kerületében, a Vörösmarty utcában, egy 68 m²-es, felújítandó panellakás. Az ingatlan egy 10 emeletes társa...
63 900 000 HUF
939 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (97944357)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XX. Ker. Erzsébetfalva, központi részén a városközponthoz pár perc sétára, kínálunk eladásra egy udvari bejáratos, első emeleti...
60 000 000 HUF
769 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (42644442)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Pesterzsébet nyugodt és biztonságos részén a Vágóhíd utcai lakótelepen, egy jó állapotú, tágas, azonnal költ...
69 980 000 HUF
1 076 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (22933776)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Erkélyes, kiváló állapotú 62 m²-es lakás a XX. kerületben extra lehetőséggel - ugyanis a szemben lévő lakás is eladó egy tulajd...
79 900 000 HUF
1 288 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (49443633)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy világos, praktikus elosztású, erkélyes lakás Budapest XX. kerületének közkedvelt részén Pesterzsébet városközpontjána...
58 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (87471944)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csili Művelődési Központ mellett Erzsébet központjából, 43 nm-eserkélyes lakás, 5nm-es pincei tárolóval, otthonos, de nagyobb...
48 500 000 HUF
1 127 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (43861626)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházban saját kertrésszel....
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (59533369)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erzsébetfalva csendes részén kínálunk eladásra egy 50 nm-es, két szobás, saját erkéllyel rendelkező, felújítandó lakást! Hívóli...
47 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (73583579)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított, 3 szobás lakás Pesterzsébeten, csendes környezetben. Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet kedvelt részén ...
74 900 000 HUF
1 085 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (63342274)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházbÚjdonság! Kattints a ...
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (73296531)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern kényelem és saját kert a 20. kerület szívében! Eladó egy teljes körűen felújított, 59 nm-es, amerikai konyhás nappali + ...
58 000 000 HUF
983 050 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (24399483)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 44 nm-es, társashá...
29 500 000 HUF
670 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (65654397)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kossuthfalván a Lázár Vilmos Általános Iskola mellől, rohamosan fejlődő házban lévő42 nm-es lakás szokásjog alapján használt ki...
39 990 000 HUF
952 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (38768779)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 38 nm-es, társashá...
29 500 000 HUF
776 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (75777255)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 70 nm-es, 3 szobás, világos lakás, amely ideális választás családoknak, pároknak vagy akár befektetésre is! Az inga...
69 500 000 HUF
926 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (39781367)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet központi helyén, 51m2 1. 5 Szobás igényesen kialakított lakás eladó! Az ingatlan kiváló lokációban helyezkedik e...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (79553297)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
74 900 000 HUF
1 085 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest XX. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal