Eladó lakás Budapest XXII. kerületben 80 millióig (91 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Budapest XXII. kerületben 80 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 91 db
Eladó Budapest XXII. kerületi panel lakás hirdetés (52347393)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljeskörűen felújított lakás budatétényben a rózsakert UTCÁBAN Megvételre kínálunk egy 49 nm-es magasföldszinti 2 szobás reme...
73 000 000 HUF
1 489 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (98228755)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Fedezd fel ezt a különleges 50 négyzetméteres, téglaépítésű lakást Budapest XXII. kerületében, Budafokon, a csendes és barátság...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (38464774)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Budafok központi részén a vasútállomás közelében egy 3 felé osztott tégla épület 43 nm-es lakását. Az ingatla...
48 900 000 HUF
1 137 209 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (94534366)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Budafok központi részén a vasútállomás közelében egy 3 felé osztott tégla épület 78 nm-es lakását. Az ingatla...
79 900 000 HUF
1 024 358 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi egyéb lakás hirdetés (96977493)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Saját KERT! Budafok csendes, kis forgalmú utcájában eladó egy belső kétszintes, 84 m2-es társasházi lakás, mindössze 5 perc sé...
79 900 000 HUF
951 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi egyéb lakás hirdetés (54238367)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
79 900 000 HUF
951 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (54513948)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XXII. kerület Nagytétény zöld, kertvárosi részén, 4 emeletes, rendezett ház 3. emeletén, 4 m2-es, panorámás erkéllyel, világos,...
69 900 000 HUF
1 226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi egyéb lakás hirdetés (48336333)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
DunaFok Szabadidőpark remek lehetőséget biztosítanak sportolásra, sétára és kikapcsolódásra, miközben a környék infrastruktúráj...
46 500 000 HUF
1 409 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi egyéb lakás hirdetés (77745251)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
79 900 000 HUF
951 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi egyéb lakás hirdetés (74326587)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
79 900 000 HUF
951 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi egyéb lakás hirdetés (97335273)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
79 900 000 HUF
951 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi egyéb lakás hirdetés (99455347)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
79 900 000 HUF
951 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (35394237)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 1 szobás 40 nm, alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajd...
28 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (97934973)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Alacsony rezsi, modern kényelem: Felújított kislakás a Bartók Béla lakótelepen! Nagytétény egyik legkedveltebb, zöldövezeti ré...
59 990 000 HUF
1 249 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi egyéb lakás hirdetés (78638963)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XXII. kerületben, a Nagytétényi út mentén kínálunk megvételre egy jó adottságokkal rendelkező, 3 szobás lakást. Az ingatlan e...
75 500 000 HUF
1 126 865 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi panel lakás hirdetés (31818853)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a XXII. kerület központi részén – panelprogramos épületben, kiváló infrastruktúrával Eladásra kínálunk egy 59 m² a...
70 000 000 HUF
1 186 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (43332832)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes lakás Budapest XXII. kerületében, Nagytétény csendes részén Megvételre kínálunk egy 56 m² alapterületű, 3. eme...
70 900 000 HUF
1 266 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi panel lakás hirdetés (68788389)