Eladó lakás Budafok (32 friss hirdetés)

Település:
Városrész: Budapest XXII. kerület - Budafok

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 32 db
Eladó Budapest XXII. kerületi panel lakás hirdetés (74234141)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Van egy hely Budafokon, ahol a reggeli kávé az erkélyen kezdődik… és a nyugalom nem luxus, hanem alapérzés. Budapest XXII. ke...
69 500 000 HUF
1 390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (72435845)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, erkélyes, parkra néző, azonnal költözhető, téglalakás a XXII. kerületben, a campona VONZÁSKÖRZETÉBEN! 44 Nm, 2 szoba +...
62 500 000 HUF
1 420 454 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (95956539)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlan, bemutató videóanyaggal rendelkezik, kérésére szívesen elküldöm a linket…. Budafok Belvárosának szívében, 200 mét...
51 900 000 HUF
894 827 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (58157834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Földszinti lakás 3 hatalmas saját terasszal - budán ELADÓ! Azonnal költözhető, felújított földszinti lakás eladó Budafokon, ny...
170 000 000 HUF
1 307 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (86739139)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budafok Kereszt utca közelében lévő felújítandó lakás. Az ingatlan összesen 5 lakóegységből áll, amiből az első utcafron...
31 700 000 HUF
960 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi panel lakás hirdetés (79373483)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kizárólag cégünk kínálatában! Budapest XXII. kerületében, annak az egyik kényelmes és dinamikusan fejlődő részén, rendezett k...
89 000 000 HUF
1 289 855 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi panel lakás hirdetés (33549383)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XXII. Ker. Leányka utcában, 1970-es évek elején épült, panelprogrammos, 9-ik emeleti, 59nm-es lakás eladó. Tágas világos nappal...
70 000 000 HUF
1 186 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (71797333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó házrész Budafokon kerttel és rengeteg lehetőséggel – remek alternatíva társasházi lakás helyett! Budafok egyik cs...
54 000 000 HUF
1 080 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (14749752)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó tégla lakás magánszemélytől Budafokon. Az ingatlan közepes állapotú, 55 nm alapterületű, utcafront része műemlék védett...
65 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (37219939)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Panorámás, tágas tetőtéri lakás eladó budán - 3 ERKÉLLYEL! 130 Nm-es, világos, jól alakítható tetőtéri lakás Budafok kertváros...
160 000 000 HUF
1 280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (37399879)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
170 000 000 HUF
1 307 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (98775944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
170 000 000 HUF
1 307 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest XXII. kerületben?
← Előző oldal2 / 2 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal