Eladó lakás Budapest (24416 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 416 db
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (98394187)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Fedezze fel új otthonát Budapest 21. kerületének szívében, Csillagtelepen! Ez a kiváló állapotú, használt lakás ideális választ...
108 000 000 HUF
1 136 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44365783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Projekt bemutatása A Zelena Park nem csupán egy külsőleg modern lakóház, de kivitelezésében is a minőségi anyagfelhasználás je...
192 000 000 HUF
1 443 609 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (17232757)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 239 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
288 600 000 HUF
1 207 531 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33993593)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
142 500 000 HUF
1 737 804 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71313479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
130 800 000 HUF
1 575 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (74341933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Akciós - - - Exkluzív környezetben, műszakilag és esztétikailag a jelen elvárásainak megfelelően megtervezett és kivitelezett ...
139 000 000 HUF
1 878 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (15396435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív környezetben, műszakilag és esztétikailag a jelen elvárásainak megfelelően megtervezett és kivitelezett 85, 275 m2 ala...
153 895 000 HUF
1 810 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (33574949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel Budapest 14. kerületének kedves, kényelmes lakását, mely a csendes Alsórákos városrészben található. Ez a lakás id...
79 900 000 HUF
1 288 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (13579442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Elegáns nagypolgári lakás liftes társasházban Eladóvá vált a 7. kerület Király utca-Rózsa utca sarkánál egy 113nm-es (+4nm galé...
145 000 000 HUF
1 239 316 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (41499726)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Budapest belvárosában kínálok megvételre 2 hrsz-on lévő ingatlant. Ez az eredetileg 117 nm-es ingatlan, amely 6 apartmanná le...
150 000 000 HUF
1 282 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (33376633)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Egy kiváló lehetőségű ingatlant ajánlok Belső-Ferencváros szívében, Budapest IX. kerületében, a Lónyay utcában. A lakás teljes...
189 900 000 HUF
2 637 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (13438612)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 622 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 10
Buda Szívében, Kivételes Ingatlan! Eladó egy egyedülálló, 622 nm-es ingatlan Buda szívében, a II. kerületben, a Millenáris pa...
955 298 988 HUF
1 535 850 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (16163933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lakás: - 68 m², valóságban 72 m² - 1. emelet - amerikai konyhás nappali + 2 hálószoba (egyik szobához gardrób lett kialakítva) ...
101 950 000 HUF
1 415 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39222546)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belső kétszintes lakás eladó a IX. kerület, Rehabilitációs részén. Lakás: - 123 m² lakás alapterülete (erkély és terasz nincs...
195 000 000 HUF
1 585 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44695938)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó újszerű, világos lakás erkélyes – nappali + 2 hálószoba, dupla fürdőszoba Budapest egyik közkedvelt, dinamikusan fejlődő...
114 900 000 HUF
1 552 702 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (81499662)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szinyei Merse utcában eladó világos, 85 m²-es, külön bejáratú lakrészekkel rendelkező lakás A VI. kerület kedvelt részén, a Sz...
93 500 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (36539486)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy nagyszerű ingatlan a város joggal népszerű belvárosában a Ráday utcában. Az ingatlan 90 nm-es, belső kétszin...
147 000 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (24643644)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy szép állapotú, liftes házban egy 68 nm-es 3 szobás lakás. A lakás: 68nm Elosztása: előszoba, nappali, 2 háló...
95 000 000 HUF
1 397 058 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (42349484)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igazi ritkaság a belváros szívében – panorámás luxuslakás a Central Passage-ban Eladásra kínálunk Budapest egyik legkeresetteb...
250 000 000 HUF
2 777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38384346)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Igazi fènyàrban ùszò luxus lakás a szent istván parknál, a margit-szigettől néhány SAROKRA! ! ! SZERETNE a belvárosban élni, ...
219 900 000 HUF
2 134 951 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal