Eladó lakás Budapest (24425 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 425 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (95516293)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Budapest VI. kerületének egyik legkedveltebb részén, Belső-Terézvárosban, egy nyugodt, forgalomtól mentes utcában kínáljuk megv...
185 000 000 HUF
2 151 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (45692322)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
C I T Y C Λ R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: Eladásra kínálok egy 2017-ben teljeskörűen, lakberendez...
111 000 000 HUF
1 563 380 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (49671628)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
C I T Y C Λ R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: Eladásra kínálunk egy igazi különlegességet Budapest le...
89 900 000 HUF
1 762 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (35594557)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, felújítandó lakás kiváló lokációban – befektetőknek vagy nagycsaládosoknak! Eladásra kínálok, egy 95 nm-es, felújítand...
105 000 000 HUF
1 105 263 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (48269248)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Naphegy lábánál, a budai villanegyed időtlen eleganciájában – különleges hangulatú, belső kétszintes, kellemes terasszal rend...
147 600 000 HUF
1 658 426 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (53373532)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy csodálatos, teljes körűen felújított, 107 négyzetméteres lakás Pesterzsébet szívében. Ez az otthon nem csak a tágas m...
79 999 999 HUF
747 663 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (47424919)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 46 négyzetméteres, teljesen felújított belső terekkel rendelkező, tégla építésű lakás, mely a város szívében, a közpo...
39 999 999 HUF
869 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (95133584)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljesen felújított, 61 nm-es tégla építésű lakás, amely jó fényviszonyokkal rendelkezik, és egy osztatlan közös kert...
60 000 000 HUF
952 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (54332949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív, közvetlen vízparti lakás eladó a Római-part legszebb részén, saját védművel rendelkező társasházban, 2 szobás (55 nm ...
94 900 000 HUF
1 725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (53486597)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Rendkívüli lehetőség a város egyik legkeresettebb környékén - a XI. kerület és Budaörs határán: újépítésű luxuslakás 90 nm-es s...
375 420 000 HUF
2 007 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (78334644)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó hangulatos, belső kétszintes sorházi ingatlan Csepelen, kiváló közlekedéssel! Budapesten, a XXI. kerületben a Csepel Pl...
34 000 000 HUF
1 789 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (43553763)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a XV. kerületben egy 35 nm-es lakást! a lakás tízszintes csendes tiszta társasház 5. emeletén található. a la...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (48317959)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a XV. kerületben egy 35 nm-es lakást! A lakás tízszintes csendes tiszta társasház 5. emeletén található. ...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (45638283)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 50 nm-es 3. emeleti lakás XXI. kerület belvárosában, a Kossuth Lajos utcában. A lakás elhelyezkedésének köszönhetően...
54 500 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (43249379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1+1 fél szobás lakás a x. kerületben Kőbányán! Budapest x. kerületének közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 41 nm-...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (59967622)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kivételes lehetőség Erzsébetváros építészettörténeti ritkaságában! a Deák tér irányába tekintve Gellérthegyre panorámás, Wälder...
165 000 000 HUF
2 012 195 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (95447291)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Üdvözlöm új otthonában, ÜZLETHELYISÉGÉBEN! Budapest III. kerületének Óbuda városrészén, a Duna és a Hajógyári sziget szomszéd...
109 000 000 HUF
2 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (13664999)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Zugló, Alsórákos csendes részén, a Gervay utcában egy belső kétszintes, klimatizált lakás egy mindössze 6 lakásos, rendez...
78 900 000 HUF
1 678 723 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (44417494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó panorámás penthouse lakás a Római-parton, a Római Terrasse lakóparkban! A Duna közvetlen közelében, a közkedvelt Római-...
212 000 000 HUF
2 436 781 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (28782971)