Eladó lakás Budapest (24383 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 383 db
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (42569773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet szívében, frekventált helyen egy teljesen felújított, erkélyes panellakás eladó! Eladó egy 55 m2-es, igényesen f...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (86335975)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, teljeskörűen felújított és berendezett lakás a hun UTCÁBAN! ! ! 48 Nm - nappali + háló - azonnal költözhető -...
71 900 000 HUF
1 497 916 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (68969732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
X. kerület Ligettelek részén egy 68 nm-es lakás Eladó! Megvételre kínálok a x. kerület Ligettelek részén egy Tulajdoni lap al...
72 000 000 HUF
1 058 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (48973998)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 50 nm-es 3. emeleti lakás XXI. kerület belvárosában, a Kossuth Lajos utcában. A lakás elhelyezkedésének köszönhetően...
54 500 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (48944463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
English version below! ! ! Kompakt otthon, nagyvárosi kényelemmel Eladó egy felújított, világos garzonlakás a VIII. kerület k...
47 900 000 HUF
1 294 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (22335533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
English description BELOW! ! ! Világos, tágas lakás Csepel központjában – ideális otthon családoknak Eladó egy 50 nm-es, 3. e...
54 500 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (35314434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Világos, praktikus elosztású lakás Kőbánya szívében, remek választás első otthonnak vagy befektetésnek! Eladó Budapest x. ker...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (22993638)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
54 500 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39444479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
****Kompakt otthon, nagyvárosi kényelemmel**** Eladó felújított, világos garzonlakás a Kálvária téren - remek elhelyezkedés, a...
47 900 000 HUF
1 294 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (96993653)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
47 900 000 HUF
1 294 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (74423695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1+1 fél szobás lakás a x. kerületben Kőbányán! Budapest x. kerületének közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 41 nm-...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (33232444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
54 500 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (87153245)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
47 900 000 HUF
1 294 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (25243216)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
47 900 000 HUF
1 294 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (38472483)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepelen keres otthont? Megtalálta! ! ! a XXI-ik kerület közkedvelt részén, Csillagtelepen eladó egy 55 négyzetméteres, 2 szobá...
58 900 000 HUF
1 070 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64269523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
71 900 000 HUF
1 497 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (56744887)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XIII. kerületben, a Göncz Árpád városközpont közvetlen közelében, első emeleti, nyugati fekvésű, 48 m2-es nappali plusz hálószo...
59 900 000 HUF
1 247 916 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (65797156)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Egy kis béke-sziget a városban – eladó külön bejáratú otthon a x. kerületben 3% hitelre is! Van az a pillanat, amikor megérke...
59 990 000 HUF
1 224 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57587357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó 2 szobás, teljeskörűen felújított és berendezett lakás a hun UTCÁBAN*** 48 nm - nappali + háló - azonnal költözhető -...
71 900 000 HUF
1 497 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (75775447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó új építésű lakások zugló szívében az OTP ingatlanpont kínálatában! Fedezze fel Zugló egyik legkedveltebb részén elhelye...
121 200 000 HUF
1 660 273 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal