Eladó lakás Budapest (24372 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 372 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73292542)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Please find the english description below, thank you! ! ! Egyedi lehetőség a Marina-parton: 71 nm-es lakás + 104 nm-es zöld tet...
229 900 000 HUF
3 238 028 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (87448774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
English description BELOW! ! ! Budapest VI. kerületében, a Vörösmarty utcában, 2017-ben teljes körűen, belsőépítész bevonásáva...
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39743877)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunai panorámás luxusingatlan a Lechner Ödön fasoron! Eladásra kínálunk egy 129 nm-es, nyugati tájolású, dunai panorámá...
255 000 000 HUF
1 976 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33625676)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest rendkívül felkapott és folyamatosan fejlődő környéken a XIII kerületben, közel a Dunához, kiemelkedő színvonalú modern...
88 900 000 HUF
1 411 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (73953387)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy 2019-ben teljes körűen felújított, kiváló állapotú 53 nm-es lakás a IX. kerületben, a Nagyvásárcsarnok mellett, közve...
88 900 000 HUF
1 743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39636774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladásra kínálok egy 2017-ben teljes körűen, belsőépítész bevonásával modernizált, fiatalos stílusban kialakított lakást Budape...
89 900 000 HUF
1 473 770 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (32478454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, igényesen felújított modern lakás eladó Cinkota kertvárosi részén. Eladó Budapest XVI. kerületében, Cinkota egyik csen...
135 500 000 HUF
967 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (67642363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 2 fél
V. kerületben, a Károly körúton kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 121 m2- es, 3. emeleti minden igényt kielégítő panorámás laká...
329 000 000 HUF
2 719 008 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (34593173)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
VI. kerületben, a Bajcsy Zsilinszky utcában kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 103 m2- es, 1. emeleti minden igényt kielégítő la...
285 000 000 HUF
2 766 990 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (82723946)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
V. kerületben, az Aranykéz utcában kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 121 m2- es, 4. emeleti minden igényt kielégítő panorámás l...
339 900 000 HUF
2 809 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (14437774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest v. kerületében, az Október 6 utcában kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 107 m2- es, 4. emeleti luxuslakás. A fiatalos,...
319 000 000 HUF
2 981 308 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (93313443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 7. kerület frekventált részén egy teljesen felújított nagypolgári lakás! Eladásra kínálunk a 7. kerületben egy műemlé...
95 000 000 HUF
1 507 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (34937214)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A 11. kerület legjobb részén, csendes, fákkal ölelt utcán, közös kerttel, csodás hangulattal lakás eladó. ENGLISH BELOW Elad...
115 000 000 HUF
1 885 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (37441229)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerület Tágas, napfényes lakás a Páskom parkban! Eladó egy 64 nm-es, 2+fél szobás lakás a Páskom park közkedvelt ...
72 300 000 HUF
1 129 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (77932243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
78 Nm-es világos otthon tágas terekkel, panorámás kertre néző erkéllyel – az Egressy tér közelében Elsősorban fiatal családokna...
110 000 000 HUF
1 410 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (14693727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Waterfront lakóparkban, III. kerület. , Akadálymentesített házban, eladó újépítésű, 3 szobás lakás saját terasszal és kertréssz...
137 900 000 HUF
1 838 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (84371479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó panorámás, duplakomfortos, két szintes lakás a Kodály körönd közelében! a belváros szívében, mégis csendes környezetben k...
211 000 000 HUF
1 918 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (87945526)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Napfényes, tágas OTTHON! ! Liftes házban 81 nm 3 hálószoba 2 fürdő a lehel térnéla Lehel tér közvetlen közelében, kiváló közle...
100 000 000 HUF
1 234 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (59789222)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Penthouse életérzés a Népliget felett most a Tiéd lehet! Ne csak álmodj róla éld meg, valósítsd meg! Ha olyan otthont keres...
163 500 000 HUF
2 069 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (97445579)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Álomotthonok újbudán! Közel a belvároshoz, könnyű megközelíthetőséggel, kiváló infrastruktúra mellett a bme és az elte közelébe...
91 500 000 HUF
2 127 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal