Eladó lakás Budapest (24372 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 372 db
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (45712778)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XV. kerületben: eladó egy új építésű, 63 m2, amerikai konyhás nappalis, 2 szobás, tetőtéri társasházi TÉGLALAKÁS. VÁRHATÓ áta...
75 500 000 HUF
1 198 412 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (39382457)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XV. kerületben: eladó egy új építésű, 61 m2, amerikai konyhás nappalis, 2 szobás, i. emeleti társasházi téglalakás, 23 m2 TERAS...
85 800 000 HUF
1 406 557 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (51373431)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a 53-as szám alatt egy 57 nm-es, háromszobás lakás, amely felújításra vár – így az új tulajdonos teljes mértékben saját e...
115 000 000 HUF
2 017 543 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (87557347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Hegedűs Gyula utcában egy első emeleti, erkélyes, 93nm-es, teljesen felújítandó, nyugati fekvésű, cirkofűtéses lakás. ...
83 900 000 HUF
902 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (57492473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Újpesten, a Bródy Imre Gimnázium közelében, csendes mellékutcában, 3 lakásos udvarban, eladásra kínálunk egy 26 nm-es, 1 szoba+...
37 000 000 HUF
1 423 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (35732524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Újpesten, a Bródy Imre Gimnázium közelében, csendes mellékutcában, 3 lakásos udvarban, eladásra kínálunk egy 48 nm-es, 1+1 féls...
48 500 000 HUF
1 010 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (56329347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VIII. kerületében, a Baross utcában, a közkedvelt Corvin-negyedben kínálunk eladásra egy tulajdoni lapon 49 nm-es, bel...
79 900 000 HUF
1 210 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (66671765)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló minőségben és értékben felújított lakás a falk miksa UTCÁBAN! Budapest v. kerületében a kiemelt övezetben a Parlament ...
129 900 000 HUF
2 361 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (34952314)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpesten a Berzeviczy Gergely Közgazdasági Technikum közelében, kiváló közlekedés mellett eladó egy 25 nm-es, galériázott tégla...
39 000 000 HUF
1 560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (44452391)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy jó állapotú, 75 nm-es lakás egy 2004-ben épült, liftes társasházban. a lakás egy hálószobával, tágas amerikai konyhás...
110 000 000 HUF
1 466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45734395)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest szívében, a VIII. kerületi József körúton kínálunk megvételre egy teljes körűen felújított, 6. emeleti, világos lakást...
84 900 000 HUF
1 632 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (63173788)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Péterhegyen eladásra kínálunk egy 2001-ben épített kiváló állapotú házban egy földszinti, tera...
163 000 000 HUF
1 715 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (31649443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Péterhegyen eladásra kínálunk egy 2001-ben épített kiváló állapotú házban egy első emeleti, er...
167 000 000 HUF
1 757 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (29323924)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A 2. kerület szívében, a Lorántffy Zsuzsanna úton található felújítandó lakás. Ez az ingatlan egy elegáns villaépületben hely...
44 000 000 HUF
1 157 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (26258772)
6 hónapnál régebbi hirdetés