Eladó lakás Budapest (24372 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 372 db
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (28357824)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerület Tágas, napfényes lakás a Páskom parkban! Eladó egy 64 nm-es, 2+fél szobás lakás a Páskom park közkedvelt...
72 300 000 HUF
1 129 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34547993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, galériás lakás Budapesten! A lakás a főváros szívében, a Nagy-körúton belül, a 7. kerületben található. Az i...
65 000 000 HUF
1 413 043 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (96225424)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
AVII. Erzsébetvárosban, az Akácfa utcában eladó ez a teljes körűen felújított 57 nm-es, tágas terekkel rendelkező lakás. Az 191...
79 900 000 HUF
1 401 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (44438759)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő LEHETŐSÉG! ! ! Buda i. kerületének közkedvelt részén, kínálok megvételre 75nm-es, teljes körűen felújított befektetésk...
139 700 000 HUF
1 862 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (91553317)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Rendkívül hangulatos, csendes, világos, jó állapotú, galériás lakás eladó a Baross téren kiváló közlekedéssel. a társasház a Ke...
91 900 000 HUF
1 506 557 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (12689463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyúl utcában eladó 31 nm-es, lakható állapotú kertkapcsolatos lakás. Budapest egyik legkedveltebb kerületében, a 2. kerület cs...
63 000 000 HUF
2 032 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (32273937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern otthon fiatalos lendülettel ahol a lakberendező is tapsolna 2004-ben épült, rendezett lakóparkban kínáljuk eladásra ezt...
123 000 000 HUF
1 576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (69779336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Két külön bejárat, két külön erkély akár két lakás is kialakítható. Befektetésnek, rendelőnek vagy irodának is ideális lehetősé...
180 000 000 HUF
1 914 893 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (75756993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hűvösvölgyi közelében csendes utcában a kínai iskola közelében 2004 építésű liftes házban második emeleti három szobás lakás EL...
158 900 000 HUF
1 765 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (32422992)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 9+ 1 fél
Kivételes körpanorámás penthouse a Belvárosban A belváros frekventált részén az Egyetem térhez közel található társasház legfel...
791 406 000 HUF
2 552 922 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (91343416)