Eladó lakás Budapest (24372 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 372 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55369989)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó igényesen felújított, 3 hálós amerikai konyhás lakás a Dobozi utcában azonnal költözhető állapotban! a VIII. kerület frek...
69 900 000 HUF
1 226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (39339444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kényelmes otthon, remek elhelyezkedéssel Kőbánya szívében! Ez a világos, jól kialakított lakás tökéletes választás lehet akár e...
65 490 000 HUF
963 088 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (23531263)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó belvárosi földszinti lakás a IX. kerület szívében! Budapest egyik legkedveltebb városrészében kínálunk eladásra egy 47 nm...
63 400 000 HUF
1 348 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44673256)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Liftes házban 81 nm 3 hálószoba 2 fürdő napfényes, tágas otthon a lehel TÉRNÉL A Lehel tér közvetlen közelében, kiváló közleke...
100 000 000 HUF
1 234 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (38367772)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló minőségben és értékben felújított lakás a falk miksa UTCÁBAN! Budapest v. kerületében a kiemelt övezetben a Parlament ...
129 900 000 HUF
2 361 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (96739358)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest szívében, az elegáns VI. kerületben, a Gozsdu udvar közelében eladásra kínálunk egy teljeskörűen felújított közel 100n...
145 000 000 HUF
1 479 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (75378398)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Buda i. kerületének közkedvelt részén eladó egy 75 m2-es, teljes körűen felújított, befektetésként üzemelő 4 szobás, két fürdős...
139 700 000 HUF
1 862 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (85999947)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erzsébetvárosban, az Akácfa utcában eladó egy teljes körűen felújított 57 n2-es, tágas terekkel rendelkező lakás. Az 1914-ben é...
79 900 000 HUF
1 401 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (52544729)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
129 900 000 HUF
2 361 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (97846368)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk Pasaréten, a Torockó közben egy 84 nm-es, 2. emeleti, erkélyes, napsütötte lakást. A lakásba belépve és az e...
144 900 000 HUF
1 725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (74844895)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Felújított garzon eladó a 9. kerület legkeresettebb részén! A Ferenc körút és Tompa utca sarkán, kiváló ...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (29755488)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló minőségben és értékben felújított lakás a Falk Miksa utcában! Budapest v. kerületének kiemelt övezetében, a Parlament ...
129 900 000 HUF
2 361 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (36897435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csendes, világos, jó állapotú lakás eladó a Baross téren kiváló közlekedéssel és akár bérlővel együtt. A társasház a Keleti p...
91 900 000 HUF
1 506 557 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92365645)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
A virtuális séta az ingatlanról megtekinthető a képeken található QR-kód beolvasásával vagy a 3D-re kattintva. ---Budapest 8. k...
159 000 000 HUF
1 012 738 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (39257894)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk 2 szobás, 1 emeleti, erkélyes, felújítandó lakást a Mozsár utcában, Operettszínház mellett. Az ingatlan hel...
99 000 000 HUF
1 414 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (55677232)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest XVIII. kerületben, Cziffra György utcában, felújított, 3 szobás társasházi lakás ELHELYEZKEDÉS: - Budapest, XVI...
89 000 000 HUF
1 271 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (36852343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerület Tágas, napfényes lakás a Páskom parkban! Eladó egy 64 nm-es, 2+fél szobás lakás a Páskom park közkedvelt r...
72 300 000 HUF
1 129 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (59984269)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerület Tágas, napfényes lakás a Páskom parkban! Eladó egy 64 nm-es, 2+fél szobás lakás a Páskom park közkedvelt...
72 300 000 HUF
1 129 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32362737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. Ker. -Ben, a rohamosan fejlődő, újépítésekkel tarkított Orczy negyedben, Visi Imre utcában eladó világos, földszinti, fel...
45 000 000 HUF
1 406 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (42453541)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
72 300 000 HUF
1 129 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal