Eladó lakás Budapest (24372 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 372 db
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (84388742)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
C I T Y C Λ R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: ÚJ építésű penthouse lakás lélegzetelállító PANORÁMÁV...
598 000 000 HUF
4 095 890 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (75869142)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A XII. kerületben, Krisztinavárosban, a Déli pályaudvar közelében, kiváló tömegközlekedési kapcsolatok mellett, az Alkotás úton...
96 900 000 HUF
1 181 707 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33376735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Utolsó költözhető lakások! Akciós ÁR! LAKÁS 73, 6 nm + 37, 7 nm TERASZ Kertvárosi hangulat és a környezet védelme, remek infr...
134 390 000 HUF
1 816 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (36396974)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó a Thököly és a Reiner Frigyes park közelében egy 70nm es lakás! Ha egy olyan ingatlant keres, ahová csak be kell költöz...
87 700 000 HUF
1 252 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77755832)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
ÁRCSÖKKENTÉS! Egy kis francia életérzés Budapesten. . . Budapest VIII. kerület, Csarnok negyedében eladó egy 2023-as építésű...
219 900 000 HUF
2 074 528 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (37919334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljes körűen felújított, stílusos otthon a kodály köröndnél 3% HITELKÉPES! KÖZÖS költség: 20. 000 Ft alatt BÚTOROK megbeszél...
89 990 000 HUF
1 525 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (89724737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium lakás az Andrássy úton Airbnb-re is alkalmas, alacsony rezsivel! Budapest VI. kerületében, az Andrássy úton eladó egy...
79 990 000 HUF
2 221 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (87274375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás, akár befektetésnek vagy első lakásnak készpénzes vevőknek! Budapest 21. kerületének frekventált részén találh...
24 900 000 HUF
996 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (99574239)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív polgári lakás Budapest szívében Tágas terek, kivételes lokáció! Álmodozik egy belvárosi otthonról, amely elegáns, jól ...
129 900 000 HUF
1 396 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (14524637)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető! ! ! Közkedvelt részén, Vizafogón, legfelső emeleti, ESZTÉTIKUSAN kivitelezett otthon a boldog új tulajdono...
115 000 000 HUF
1 352 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55341963)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ferdinand negyedben! ! Egy 24nm es 1 szobás 1 emeleti lakás Budapest XIII. kerületében a, 2020-ben teljesen felújított galériá...
48 500 000 HUF
2 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (92353632)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Loft Astoria! ***Budapest-Belváros, v. kerület, 6. emeleti 79 m2-es lakás eladó. Az épület 2018-ban teljesen új belsőt kapot...
207 000 000 HUF
2 620 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44888574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Budapest 18 kerületében, egy négy lakásos társasház földszinti lakása, kertkapcsolattal. Az ingatlan elhelyezkedése kivál...
69 900 000 HUF
896 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (74375222)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Egy kétszintes, 7 szobás lakás a Stadionoknál! Eladó egy kétszintes lakás a a Százados út legjobb társasházban, ami egy önálló ...
139 900 000 HUF
879 874 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (87374493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy 2szoba+nappalis világos lakást a VIII. kerületben a Kálvária utcában. Az ingatlan egy magasföldszinti. Fűt...
66 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (43737335)
6 hónapnál régebbi hirdetés