Eladó lakás Budapest (24373 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 373 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (83439323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Polgári életérzés Újlipótvárosból! Pár perces sétára a Duna partól kínálok eladásra egy kedvező adottságokkal rendelkező 3 szob...
99 900 000 HUF
1 029 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (37796945)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy frissen, 2023-ban felújított, tégla építésű ingatlan szuterén szintjén elhelyezkedő lakásnak kialakított helyiség, am...
73 000 000 HUF
973 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35978984)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás Budapest XIII. kerületében, a közkedvelt Tátra utcában! Ingatlan jellemzői:A XIII. kerület szívében, Újlipótv...
33 900 000 HUF
1 695 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94336553)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 6. kerületének egyik frekventált utcájában, kínálunk megvételre egy 93 nm-es, teljes körűen felújított 3 szobás, /tull...
114 900 000 HUF
1 235 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (45196744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VI. kerületében, kiváló lokációval eladó egy 74 m²-es, 2 szobás lakás! Az ingatlan amerikai konyhás nappalival és két ...
93 000 000 HUF
1 256 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (45364369)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyugati pályaudvar közelében, frissen felújított, nagy lakás eladó liftes házban eladó. a két fürdőszobás, 2. emeleti lakás kül...
149 000 000 HUF
1 520 408 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44449574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó 5 szobás, 90 m2-es lakás Budapest belvárosának szívében – kiváló befektetés hosszú-rövidtávú kiadásra, fiataloknak, turis...
149 000 000 HUF
1 655 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95476783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Liftes házban – 81 nm – 3 hálószoba – 2 fürdő – napfényes, tágas otthon a lehel térnéla Lehel tér közvetlen közelében, kiváló k...
115 000 000 HUF
1 419 753 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (19785398)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 139 000 000 huf értékű, tágas és napfényes ingatlan Budapest szívében, a VI. Kerüetben, Terézváros elegáns részén, az...
120 000 000 HUF
1 395 348 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (55877249)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
78 Nm-es világos otthon tágas terekkel, panorámás kertre néző erkéllyel – az Egressy tér közelébenElsősorban fiatal családoknak...
110 000 000 HUF
1 410 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73777573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A 14. kerület határán nyugodt környéken eladó ez 39 nm-es másfél szobás, teraszos kis lakás. Az ingatlan elképesztően világos, ...
75 000 000 HUF
1 923 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (41575382)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fiatalos otthon a Bazilika mellett, azonnal költözhető állapotban! Budapest belvárosának szívében, a Bajcsy-Zsilinszky úton kín...
89 900 000 HUF
1 577 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44452711)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belső kétszintes, 97nm-es, 4 szobás, tágas 27 m2-es világos nappalival és télikerttel ELADÓ. Budapest 6. kerületében, a pesti...
210 000 000 HUF
2 164 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (72273322)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Az épület 5. emeletén helyezkedik el, ez a háromszintes lakás melynek ablakai utcára néznek, 119, 245 m2 alapterületű, duplakom...
262 339 000 HUF
2 204 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43738965)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az ingatlan az épület 5. emeletén helyezkedik el, egyszintes, ablakai a csendes belső udvarra és utcára néznek, 85, 275 m2 alap...
153 495 000 HUF
1 805 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94395337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belső kétszintes 2 szobás, 30-nm es terasszal rendelkező 76nm-es lakás eladó. Budapest 6. kerületében, a pesti Broadway közel...
139 754 500 HUF
1 863 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (96179147)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított földszinti lakás Budapest v. kerületében! Ha a belváros szívében, nyugodt, csendes környezetben otthont vagy...
84 000 000 HUF
1 787 234 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (87334777)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a Palotanegyedben! ! ! A Palotanegyed egyik csendes, nyugodt utcájában kínálunk eladásra egy 45 nm-es, 1 szobás, ...
67 000 000 HUF
1 488 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (49527349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kivételes állapotú, azonnal költözhető, kertkapcsolatos otthon Pestújhelyen – teljes bútorzattal! Budapest XV. kerületének kö...
229 000 000 HUF
2 160 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (54535331)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A belvárosi életstílus esszenciája! Két szintes, igényes lakás a Liszt Ferenc tér közelében! ! ! Megvételre kínálunk egy külö...
123 000 000 HUF
1 481 927 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal