Eladó lakás Budapest (24296 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 296 db
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (96548537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Üdvözlöm új otthonában, üzlethelyiségében! Budapest III. kerületének Óbuda városrészén, a Duna és a Hajógyári sziget szomszéds...
109 000 000 HUF
2 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59452333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. kerületben, Újlipótvárosban, újszerű, csendes, belső kertre tekintő, 47 m2-es amerikai konyhás nappali plusz egy hálós, e...
105 000 000 HUF
2 234 042 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74541577)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egy épületben most 2 teljesen egyforma lakás eladó! XIII. kerületben, Újlipótvárosban, újszerű, csendes, belső kertre tekintő,...
116 000 000 HUF
2 468 085 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (94237543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Thököly úton eladó 2 külön bejáratú, működő airbnb thököly úton eladó 2 külön bejáratos működő airbnb összesen 98 nm LAKÁS BEFE...
149 000 000 HUF
1 520 408 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88384834)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Figyelem! Corvin negyedben, exclusive lakás, jó befektetési lehetőség! Eladásra kínálunk a 8. kerület, József Krt. -On a Prát...
94 900 000 HUF
1 186 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (55913747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Erzsébetvárosban, az István utcában kínálunk eladásra egy jó állapotú, 29 nm-es hasznos alapterülettel rendelkező, galériázott ...
43 900 000 HUF
1 513 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73566613)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Éljen a főváros központjától csupán néhány megállóra! Belső udvari, csendes ingatlan! Erkel Színház, éttermek, kávézók, edzőter...
73 000 000 HUF
1 280 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49265467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a Keleti Pályaudvar szomszédságában! Kiváló közlekedési lehetőségekkel rendelkező, jó állapotú lakás eladó a Kelet...
84 900 000 HUF
1 286 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (74458393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerületének Óbuda városrészén, a Duna és a Hajógyári sziget szomszédságában lévő Folyamőr utcában, a kerület új v...
109 000 000 HUF
2 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53273419)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
CITYCARTEL INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: Ez a tágas, teljesen felújított lakás egy rendezett, liftes, zár...
180 000 000 HUF
1 153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (49457134)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 3. kerületében Rómaifürdőn keresi új tulajdonosát egy 2022-es építésű 7 emeletes társasház 5. emeleti 79 nm-es nappali...
188 210 000 HUF
2 382 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (27475166)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 3. kerületében Rómaifürdőn keresi új tulajdonosát egy 2022-es építésű 7 emeletes társasház 5. emeleti 78 nm-es nappali...
185 660 000 HUF
2 380 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (87345667)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 3. kerületében Rómaifürdőn keresi új tulajdonosát egy 2022-es építésű 7 emeletes társasház 3. emeleti 67 nm-es nappali...
158 260 000 HUF
2 362 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (84658291)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A jövő otthona itt van! **Luxus & zöld energia egy HELYEN! ** Ismerd meg legújabb, **innovatív, energiatakarékos, fenntartható*...
122 850 000 HUF
1 806 617 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32462385)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5+ 5 fél
New York Kávéház közelében kínálok 122 m2 1. emeleti lakást. A lakásban 5 külön bejáratú álló galáriával rendelkező stúdiólaká...
179 860 000 HUF
1 474 262 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44143325)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Tágas ingatlan négy apartmannal, szuper KÖZLEKEDÉSNÉL KIVÁLÓ befektetési LEHETŐSÉG! ÉRVÉNYES AIRBNB-ENGEDÉLY! Akácfa utcában...
242 420 000 HUF
1 534 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (94315948)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Leírás BUDAPEST legszebb részén a rózsdombon, mélyen ár alatt eladó egy kertkapcsolatos kis LAKÁS! ! II. Rózsadombon, eladó e...
85 000 000 HUF
1 517 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (74597343)