Eladó lakás Budapest (24297 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 297 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46591437)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Angyalföld kedvelt, megújuló, központi részén eladó egy kis lakásszámú, tégla építésű társasház emeletén utcára és kertre is né...
89 000 000 HUF
978 021 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (37429894)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy teljesen felújított, igényes, napfényes lakás a belváros szívében, mindössze pár lépésre a Károlyi kerttől és az egye...
89 900 000 HUF
2 090 697 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (18353556)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kedves érdeklődő! Figyelmébe ajánlom ezt az 5 szobás Lónyay utcai ingatlant. A lakást 7 évvel ezelőtt teljes körűen felújítot...
239 000 000 HUF
1 975 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (84674475)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ez az ingatlan tökéletes választás azok számára, akik Budapest dinamikus központjában szeretnének lakást vásárolni, élvezve a v...
145 000 000 HUF
1 367 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44325475)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 283 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hatályos építési engedéllyel rendelkező tetőtérprojekt eladó! Befektetők és kivitelezők figyelmébe ajánlom ezt a VI. kerületb...
300 000 EUR
382 079 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (73373331)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csepel központjához közel, egy könnyen kiadható 36 nm-es jó állapotú lakás tárolóval, fedett terasszal jó bevásárlási és tömegk...
49 900 000 HUF
1 386 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (27384436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 425 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők és kivitelezők figyelmébe ajánlom ezt a VII. kerületben található befektetési lehetőséget! A tetőtér tervei elkész...
450 000 EUR
381 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (38859475)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 474 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hatályos építési engedéllyel rendelkező tetőtérprojekt eladó! Befektetők és kivitelezők figyelmébe ajánlom ezt a VI. kerületbe...
550 000 EUR
418 218 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75146835)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
CITYCARTEL INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: Budapest egyik legmodernebb, díjnyertes épületében eladó egy vil...
239 000 000 HUF
3 366 197 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35961637)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Angyalföldön Röppentyű utcában 2021-ben épült liftes lakóparkban eladó 7. emeleti duplex összesen 92 nm + 80 nm erkélyes, nappa...
166 446 000 HUF
2 190 078 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (74346427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a Budai várban exkluzív környezetben! Eladásra (cserére) kínálom a Budai vár exkluzív területén található 56 m2-e...
84 900 000 HUF
1 516 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39513426)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Budapest 13. kerületében, Lőportáldűlő dinamikusan fejlődő részén korszerű építészeti megoldásokkal épülő hun4 lakóparkban kíná...
182 000 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (45299563)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Újpesten, az egyik legkeresettebb kertvárosi részén kitűnő adottságokkal rendelkező, szép állapotú, belső kétszintes 110 nm-es,...
115 000 000 HUF
1 045 454 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74614615)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Angyalföldön Röppentyű utcában 2021-ben épült liftes lakóparkban eladó 7. emeleti 60 nm + 46 nm erkélyes, nappali + 1 hálószobá...
119 813 500 HUF
1 996 891 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (53593639)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Római parton újszerű, modern 6 emeletes liftes társasházban eladó dunai panorámás 2 szobás 67 nm + 10 nm teraszos lakóparki lak...
158 260 000 HUF
2 362 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (35326224)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Római parton újszerű, modern 6 emeletes liftes társasházban eladó dunai panorámás 2 szobás 78 nm + 12 nm teraszos lakóparki lak...
185 660 000 HUF
2 380 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (13737556)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Örökpanorámás, hatalmas üvegfelületű, energiahatékony villaházak és LAKÁSOK ELADÓK! A telekingatlan teljes mérete 1638 nm, am...
161 900 000 HUF
1 360 504 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (43921246)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
154 900 000 HUF
1 312 711 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39395749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Budapest VIII. kerületben, a Blaha Lujza tér közelében csendes utcában eladó első emeleti, nyugati tájolású, világos lakás, mel...
110 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33628177)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tégla lakás Budapest VIII. kerületben. Ha szeretné személyesen megtekinteni az ingatlant, vagy további információkra van szüksége, akkor hívjon bizalommal!
69 900 000 HUF
1 519 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?