Eladó lakás Budapest (24298 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 298 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93177867)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
--- Nyugati közelében 3 szobás, minden luxussal felszerelt, gépesített, bútorozott, frissen felújított, 2. emeleti lakás eladó ...
290 000 000 HUF
2 436 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (33934467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
--- 5. kerületben 2 szobás, minden luxussal felszerelt, gépesített, bútorozott, frissen felújított, 3. emeleti lakás eladó --- ...
319 000 000 HUF
3 222 222 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95454449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 173 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Nagy a család, sok a cucc? 173 Nm elég az otthonteremtéshez? Lehel úton, kifejezetten szép küllemű liftes ház félemeletén ajánl...
330 000 000 HUF
1 907 514 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (64445664)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
II. kerület, vérhalom városrészben eladó egy felújított 66 nm-es, 3 szobás, erkélyes lakás. II. kerületben, (1025) kiváló kör...
144 900 000 HUF
2 195 454 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (34544359)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest szívében az V. kerületben a Lehel piac, és a Szabadság tér szomszédságában eladó egy földszinti lakás. A 2 kis vagy 1...
140 000 000 HUF
1 842 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (63884367)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belső kétszintes, 97nm-es, 4 szobás, tágas 27 m2-es világos nappalival és télikerttel eladó. Budapest 6. kerületében, a pesti ...
210 000 000 HUF
2 164 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63372997)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kertkapcsolatos, 1. emeleti, új építésű duplex lakás a VIII. kerületben, a Füvészkert és a Ludovika Campusa közelében épülő min...
149 900 000 HUF
1 561 458 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (92856764)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kész lakások Péterhegyen, az OTP Ingatlanpont projektértékesítő szakértőitől. OTP hitelekhez kamatkedvezményt adunk a nálunk v...
148 940 000 HUF
2 158 550 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (22383934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében. Kínálatunk 33nm-es garzontól a 98nm-es 4 szob...
50 100 000 HUF
1 518 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (95914344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
102 000 000 HUF
1 545 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73473547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Zuglóban a XIV. kerületben egy 64,2 m2 + 6,2 m2-es loggiás, 4. emeleti 3 szobás lakás. Zöld-hitel és CSOK igénybe vételén...
105 990 000 HUF
1 656 093 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (65785921)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
51 100 000 HUF
1 460 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (82495428)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
151 000 000 HUF
1 986 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (23936391)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
52 750 000 HUF
1 507 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (54143482)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Zuglóban a XIV. kerületben egy 64,2 m2 + 6,2 m2-es loggiás, 3. emeleti 3 szobás lakás. Zöld-hitel és CSOK igénybe vételén...
105 990 000 HUF
1 656 093 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53453376)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
205 000 000 HUF
2 091 836 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (95939641)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
51 900 000 HUF
1 526 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (26837324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kész lakások Péterhegyen, az OTP Ingatlanpont projektértékesítő szakértőitől. Lakások mérete: 43 nm-es, 1, 5 szobás lakástól ...
231 958 000 HUF
1 731 029 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33543165)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
61 500 000 HUF
1 618 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43859792)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
53 560 000 HUF
1 487 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?