Eladó lakás Budapest (24597 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 597 db
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (35843755)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Van az a lakás, ahová belépve egyszerűen azt érzed: itt jó lenne élni – a Angyalföld egyik nyugodt, mégis élhetően pezsgő részé...
78 900 000 HUF
1 315 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (37787338)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Középső Ferencváros szívében, a Dandár utcában található ez a 61 nm-es, 3 szobás lakásként kialakított ingatlan, amely ideális ...
45 000 000 HUF
737 704 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43355497)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Százados negyedben egy akadálymentesen megközelíthető, kiváló állapotú, 55 négyzetméteres lakás, tágas galériás nappali...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (14664487)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ha a XI. kerület egyik legkeresettebb részén szeretne élni, kiváló közlekedéssel és teljes infrastruktúrával, akkor ezt a lakás...
179 000 000 HUF
1 598 214 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (92232383)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vállalkozás vagy otthon, ön DÖNT! Amennyiben Ön a céljai megvalósításához frekventált helyen keres ingatlant, engedje meg, ho...
109 990 000 HUF
1 278 953 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (37532664)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: Gyönyörű, esztétikusan felújított, barátságos kis lakást kín...
79 000 000 HUF
1 385 964 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94777283)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újlipótvárosban a körúthoz közeli részen alagsori lakás utcai ÜZLETHELYISÉGGEL, MOSÓKONYHÁVAL és hatalmas pincével - összesen ...
88 000 000 HUF
2 588 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59168747)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Örök panorámás, nagy erkélyes lakás a marina-parton – portside társasház Budapesten, a XIII. kerületben, a Marina-parton, közv...
169 900 000 HUF
2 359 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72455975)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők FIGYELEM! Budapest belvárosában, a VIII. kerületben eladó egy földszinti, napfényes lakás, amely akár kétszeres ho...
44 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (46269585)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kossuthfalván a Lázár Vilmos Általános Iskola mellől, rohamosan fejlődő házban lévő 42 nm-es lakás szokásjog alapján használt k...
39 990 000 HUF
952 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (31432464)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy 56 m²-es, 2 szobás, duplakomfortos, világos, frissen festett lakást, modern elrendezéssel, azonnal költözh...
63 900 000 HUF
1 141 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (73473113)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kispest központjában, Budapest XIX. kerületében egy felújított, erkélyes, klímás lakás egy rendezett, 10 emeletes, liftes...
62 900 000 HUF
1 186 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (54944233)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest x. kerületének nyugodt, csendes, családias részén eladó egy első emeleti, 35 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás téglaépít...
42 500 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (96723922)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hársfa sétányon 2 szobás 55nm-es 8. emeleti frissen, teljesen felújított lakás, teljes beredezéssel eladó! A helyiségek tekin...
67 900 000 HUF
1 234 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (68375438)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest XIX. kerületében, Kispesten központjában, 10 emeletes szigetelt panelház, 6. emeletén, egy 53 nm-es, 1+2 félszob...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43913526)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium, erkélyes okosotthon a XIII. kerület megújuló SZÍVÉBEN Budapest XIII. kerületében, a dinamikusan fejlődő Lőportárdűlő ...
93 900 000 HUF
2 290 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (47968348)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
67 900 000 HUF
1 234 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (31636346)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41777425)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetés vagy első saját otthon a belváros szívében! Eladó a VIII. kerületben, a Népszínház utcában egy frissen felújí...
35 800 000 HUF
2 237 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (72324595)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csendes, felújított lakás saját tárolóval a Gellérthegyen Budapest i. kerületének kedvelt részén, a Gellérthegy utcában kínálu...
124 900 000 HUF
2 230 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal