Eladó lakás Budapest (24597 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 597 db
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (56485384)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest x. kerületének nyugodt, csendes, családias részén eladó egy első emeleti, 35 nm-es, 1, 5 szobás, erkélyes lakás téglaé...
42 500 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (12948529)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest XIX. kerületében, Kispesten központjában, 10 emeletes szigetelt panelház, 6. emeletén, egy 53 nm-es, 1+2 félszob...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (42999549)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A XIV. kerület kedvelt Porcelán lakónegyedében, a Fajansz utcában eladó egy 3 szobás lakás teremgarázzsal! A XIV. kerület ked...
119 000 000 HUF
1 433 734 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34336331)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XIII. kerületben egy második emeleti, 45 nm-es, amerikai konyhás nappalival, plusz egy hálószobával rendelkező 2015 évb...
84 000 000 HUF
1 866 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (42434198)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nappali + 3 hálószobás, gardróbos, modern gépesített konyhás, magasföldszinti, erkélyes társasház lakás saját parkolóhellyel eg...
89 000 000 HUF
1 534 482 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29272453)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ne hagyja ki ezt a rendkívüli lehetőséget, hogy egy teljesen új, napfényes lakás tulajdonosa legyen, csodálatos panorámás kilát...
100 386 660 HUF
1 792 618 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (72341458)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Duna parttól és a Marina parktól sétatávra a Duna plázával szemben egy 3. emeleti, teraszos, sokoldalú ingatlan keresi gazdáját...
99 900 000 HUF
1 332 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (76935183)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start program KÉPES Eladásra kinálunk egy 29 m²-es, földszinti, hátsó kertkapcsolatos lakás a XIV. kerület Miskolci utca...
40 500 000 HUF
1 396 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (53674475)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Olyan lakást keresel, amibe tényleg csak beköltözni kell? Akkor nézd meg ezt a XIV. kerületi, Róna utcai garzont Törökőr részé...
54 992 275 HUF
1 666 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (21936453)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó belvárosi, praktikusan és ízlésesen kialakított két szintes otthon a VI. kerületi Szív utcában! Ez a különleges lakás e...
89 900 000 HUF
1 498 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95175757)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
84 000 000 HUF
1 866 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (69267778)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 9. kerületi tégla lakás a Vaskapu utcában! A Vaskapu utcában kínálunk megvételre egy negyedik emeleti, belső udvarra né...
71 000 000 HUF
1 613 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (35937745)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Erkélyes nagypolgári lakás a VI. kerületben, a Nyugati közelében! Budapest VI. kerületének frekventált részén, a Podmaniczky ...
124 900 000 HUF
1 261 616 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (84772323)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hársfa sétányon 2 szobás 55nm-es 8. emeleti frissen, teljesen felújított lakás, teljes beredezéssel eladó! A helyiségek tekin...
67 900 000 HUF
1 234 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (42653732)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bajnok utcában eladó egy 40 m2-es, egyszobás, galériázott, jó állapotú, első emeleti lakás. A hét lakásos, két emeletes társa...
54 900 000 HUF
1 372 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (74395339)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív lakás a Párizsi utcában! Pár lépésre a Váci utcától, befektetési értékállóság a történelmi Belváros szívében, luxus ...
149 000 000 HUF
1 960 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (54339359)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zugló szívében, Budapest 14. kerületében modern és fiatalos otthonok eladók Budapest 14. kerületének központjában, Zugló szívé...
80 230 000 HUF
1 637 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (15243558)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Udapest belvárosának egyik legdinamikusabban fejlődő részén erkélyes, sarok, napfényes, 177 nm-es nagypolgári lakás! Figyelem...
172 200 000 HUF
972 881 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45912641)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Dunai Panorámás! Eladó a 13. kerületben a Marina Parton, a most épülő Duna Terasz Grande-ban egy 87m2+ 113m2-es, 3. emeleti, ...
213 000 000 HUF
2 448 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (37138333)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított 51 NM-es, erkélyes lakás nagy konyhával az izzó LAKÓTELEPENEladó Újpest kertvárosias környezetében található, teljes...
67 000 000 HUF
1 313 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal