Eladó lakás Budapest (24597 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 597 db
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (27436727)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Újépítésű lakások modern, sportos környezetben – átadás: 2026. JÚNIUS Egy dinamikusan fejlődő, családias hangulatú lakóparkban...
123 225 000 HUF
1 244 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (79818346)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
93 345 750 HUF
1 372 731 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (33323539)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
96 552 000 HUF
1 341 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi egyéb lakás hirdetés (31835274)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Természetközeli otthon csendes, családbarát környezetben a Budai Hegyvidék túraútvonalaitól pár lépésre. A The Hunetrs Ingatl...
115 000 000 HUF
1 385 542 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (49317773)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest történelmi belvárosának egyik legnépszerűbb, presztízs értékű környékén, az Andrássy út és az Oktogon közvetlen közelé...
84 440 000 HUF
2 412 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (74986472)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
104 140 000 HUF
2 169 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (45784478)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
84 465 000 HUF
2 413 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (73149241)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
117 710 000 HUF
2 101 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (23958833)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
🌿 Ritka lehetőség a XVI. kerületben – alakítsa saját otthonává a Centenáriumi lakótelep egyik legjobb adottságú lakását...
64 900 000 HUF
1 138 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (53568434)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
(For English scroll down) Zugló egyik legkedveltebb részén, a Kövér Lajos utcában eladó egy 66 nm-es, világos és igazán otthon...
129 900 000 HUF
1 968 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (68473243)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapesten a 13. kerületben a Marina Part zárt lakóparkban egy 70 m2-es, 3 szobás, újszerű állapotban lévő negyedik emele...
140 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (65575932)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó XVII. kerület kedvelt részén, Rákoskeresztúron 54nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás. Eladó egy kiváló lokációval rendelkez...
63 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (56267989)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Panorámás, teljes körűen, frissen, prémium minőségben felújított, azonnal költözhető, thermoablakos, 35m2-es, 6. emeleti, minim...
64 990 000 HUF
1 856 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46759473)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 84 nm-es, 3 szobás, 2. emeleti lakás liftes házban. A lakás jó állapotú, szinte azonnal költözhető, de igény szerint fel...
113 000 000 HUF
1 345 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (54678597)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó belvárosi, praktikusan és ízlésesen kialakított két szintes otthon a VI. kerületi Szív utcában! Ez a különleges lakás e...
89 900 000 HUF
1 498 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (55475535)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Mogyoródi úton valósul meg ez a modern, új építésű lakópark, amely parkosított belső kert köré szervezett kialakításával élhe...
64 710 000 HUF
1 659 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (47463133)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
122 590 000 HUF
1 679 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (74329372)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Erkélyes nagypolgári lakás a VI. kerületben, a Nyugati közelében! Budapest VI. kerületének frekventált részén, a Podmaniczky ...
124 900 000 HUF
1 261 616 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53722495)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Duna parti wellness otthon a XIII. kerület VIZAFOGÓN! Budapest XIII. kerület kiemelt Apartmanházában eladóvá vált egy 35 nm-e...
95 000 000 HUF
2 714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32647332)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Duplakomfort és optimális térkihasználás a VI. kerületi Szív utcában Eladó egy belsőépítész által újragondolt, belső kétszinte...
89 900 000 HUF
1 498 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal