Eladó lakás Budapest (24538 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 538 db
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (44455694)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető, minden apró részletre odafigyelve, magas minőségben felújított lakás eladó Kaszásdűlőn. FIGYELEM! Ez nem tö...
82 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (75937876)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Kiemelt ajánlat a duna house KÍNÁLATÁBAN! ! ! *** Eladó a II. kerületben, a közkedvelt Apostol utcában egy 66 m2-es, nappal...
135 000 000 HUF
2 045 454 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (51531628)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív városi rezidencia a Duna-parton, 77 nm saját kerttel és terasszal! Eladásra kínáljuk a DunaPest Rezidenciák egyik le...
89 900 000 HUF
977 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (52242583)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A XIII. kerület közkedvelt Marina Partján eladó egy 2019-ben átadott, modern társasház 1. emeletén található, 85 nm-es, 4 szobá...
206 000 000 HUF
2 423 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (33756353)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó teljes körűen felújított, csendes lakás Zuglóban a Városliget szomszédságában! Budapest XIV. kerületében, kiváló közlek...
95 500 000 HUF
1 326 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (23638873)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás terézvárosban, a westend és a nyugati pályaudvar SZOMSZÉDSÁGÁBAN! A 87 m2-es, amerikai konyhás, két hálószobás, h...
124 900 000 HUF
1 435 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42843494)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy kivételes adottságú lakás a Marina Part közkedvelt, családias környezetében. a 2019-ben épült, prémium minőségű társa...
189 000 000 HUF
1 928 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53364774)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kivételes adottságú klasszikus polgári lakás a VII. kerület szívében, a Zsinagóga közvetlen szomszédságában! Rövid áttekintés:A...
162 000 000 HUF
1 191 176 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (22314399)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó liftes ház 4. emeletén egy 3 szobás, teljeskörűen felújított, gépesített (akár bútorozottan) lakás Újlipótváros szívében!...
120 000 000 HUF
1 904 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (57457543)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Befektetés a belváros szívében azonnali lehetőség a Rákóczi úton! Eladó a Rákóczi úton, a Blaha Lujza tér és a Keleti pályaudv...
96 900 000 HUF
1 275 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33339693)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Több típús is elérhető még nálam! Ha praktikus, modern és értékálló megoldásokat keres vagy befektetést, amelyek az Ön kényel...
75 073 000 HUF
1 876 825 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (97442993)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, stílusos otthon a IX. kerület szívében Angyal utcában! Start Hitelre is alkalmas! Budapest 9. kerületében, az Angya...
89 900 000 HUF
1 231 506 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (43476444)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Belváros szívében az impozáns Dreher-palotában! (V. kerület) Ha szereted a nagypolgári hangulatot, a 4 méteres belmaga...
134 999 000 HUF
1 849 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (45332621)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó jó állapotú panorámás lakás Szemlőhegyen kiváló lokációban! Budapest egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Szemlőheg...
109 900 000 HUF
1 744 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (48998439)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kilátással a Nemzeti Múzeumra, igényesen felújított, nappali és1 hálószobás lakás, szép liftes ház 1. Szintjén Eladó. A felúj...
149 900 000 HUF
2 676 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64729124)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
> Budapest belvárosában, a 8. kerület közkedvelt Magdolnanegyedében eladó egy 52 nm alapterületű (tulajdoni lap szerint 49 nm-...
66 200 000 HUF
1 351 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (79387463)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, napfényes polgári lakás a IX. kerület szívében, a Ferenc tér közelében! Budapest IX. kerületének egyik le...
89 900 000 HUF
1 182 894 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (76474799)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
109 900 000 HUF
1 744 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (22618545)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető, minden apró részletre odafigyelve, magas minőségben felújított lakás eladó Kaszásdűlőn. FIGYELEM! Ez nem t...
82 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (71431976)
83 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
75 M Ft-ért tulajdonostól eladó egy 65 m2-es 3. emeleti, szobás, erkélyes, felújítandó panellakás. Jó közlekedés mellett egy c...
75 000 000 HUF
1 153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?