Eladó lakás Budapest (24558 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 558 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (49851632)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, galériás garzon eladó a VI. kerületben, irodának is tökéletes! Székely Bertalan utca 28 m² + 13, 5 m² galéria, vil...
48 900 000 HUF
1 746 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (38742674)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok a Király utca kedvelt részén, a Székely Mihály utcánál, szép házban, 2. emeleti, 90 nm-es, 2022-ben igényese...
370 000 EUR
1 470 441 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39627926)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest IX. kerületében, a közkedvelt Ráday utcában, a Kálvin tér közelében eladó egy 55 nm-es, két szobás, részben felújított...
90 000 000 HUF
1 636 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (24364322)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
10. kerület központjához közel, a Mádi utcában eladó egy teljes mértékben, minőségi anyagokkal felújított 27 nm-es + 6 nm galér...
48 400 000 HUF
1 792 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95973397)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 41nm-es 2. emeleti lakás Angyalföldön a Szent László utcában! a lakás tökéletes állapotban várja leendő tulajd...
69 900 000 HUF
1 704 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (77547319)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó VI. Szív utcában, közel az Andrássy úthoz egy 1. emeleti, világos, tágas terekkel rendelkező 2 szobás, de 4 szobássá alak...
89 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (78583899)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a 6. kerületben, a Dessewffy utcában két különálló galériás lakrésszel A lakás földszinti, rendezett, udvarról meg...
86 312 162 HUF
2 007 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (33447933)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Mom Parktól és a Testnevelési Egyetemtől pár perc sétára, a XII. kerület frekventált részén, 1. emeleti, 43 m²-es, 1 szobás, ös...
73 990 000 HUF
1 720 697 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (84355361)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó penthouse lakás Budapest szívében, a 6. kerületben lenyűgöző panorámával a Bazilikára Kivételes lehetőség a város egyik ...
625 000 EUR
2 511 761 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (65939868)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk a 6. kerületben, a Dessewffy utcában egy 159 nm-es, nappali+ 3 hálószobás utcai nézetű duplex lakást, századf...
235 000 000 HUF
1 477 987 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43617349)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Andrássy út, gyönyörű, 1885-ben épült épületében kínálok eladásra egy földszinti, 37 nm alapterületű, teljes egészében galériáz...
69 000 000 HUF
1 864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45736859)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Budapest 18 kerületében, egy négy lakásos társasház földszinti lakása, kertkapcsolattal. Az ingatlan elhelyezkedése kivá...
69 900 000 HUF
896 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (44575443)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kényelmes otthon, remek elhelyezkedéssel Kőbánya szívében! Ez a világos, jól kialakított lakás tökéletes választás lehet akár...
65 490 000 HUF
963 088 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (93774882)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet központi helyén, 51m2 1. 5 Szobás igényesen kialakított lakás eladó! Az ingatlan kiváló lokációban helyezkedik e...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (34432364)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Wekerlei Életérzés: Saját Kerttel rendelkező Lakás a Barátok közt Helyszínén! Eladóvá vált egy igazi gyöngyszem a XIX. kerüle...
66 700 000 HUF
1 235 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35327272)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti, 2 szobás 33nm-es lakás Újlipótvárosban, kiváló befektetés! Tulajdoni lapon 23 m², valóságban kb. 33 M² Buda...
48 900 000 HUF
2 126 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43285345)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tökéletes otthon vagy nagyszerű befektetés! Eladó egy világos, rendkívül jó elosztású, 2 szobás lakás Újlipótváros legkedvelt...
94 900 000 HUF
2 314 634 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (47413373)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Otthon a Duna és a Rákos-patak között panorámával és naplementével A XIII. kerület szívében, Angyalföld és Vizafogó találkozás...
79 800 000 HUF
1 375 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (52743248)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított lakás a mester UTCÁBAN! Eladó 70nm-es, 3 szobás, 2 fürdőszobás lakás a Mester utcában. Az ingatlan teljeskörű fe...
89 000 000 HUF
1 271 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33494897)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség a x. kerületben 3 szobás, földszinti panel lakás azonnali költözéssel! Eladó Budapest x. kerületében egy 3 s...
63 490 000 HUF
1 007 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal