Eladó lakás Budapest (24393 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 393 db
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (47945736)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Életérzés a budai vár szomszédságában – lakás a fiáth jános UTCÁBAN Budapest i. kerületében, a történelmi Budai Várnegyed közv...
123 900 000 HUF
1 795 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (39448765)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XIII. kerületben, Angyalföld egyik legkedveltebb részén, a Béke tér közvetlen közelében, a Petneházy utcában eladó egy 49 nm-...
69 000 000 HUF
1 408 163 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (96277354)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern, galériás okosotthon eladó a 13. kerületben, a Visegrádi utca elején! A XIII. kerület egyik legjobb részén, a Visegrád...
61 900 000 HUF
1 509 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (86827716)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
67 500 000 HUF
1 607 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (48671332)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern okosotthon eladó a 13. kerületben, a Visegrádi utca elején! A XIII. kerület egyik legjobb részén, a Visegrádi utca ele...
109 000 000 HUF
1 345 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53897994)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított, világos lakás Budapest VII. kerületében! A VII. kerület kedvelt részén, a Péterfy Sándor utcában, a Városli...
96 900 000 HUF
1 327 397 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94753991)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes, bútorozott 2 szobás lakás eladó a Garay Gardenben – kiváló befektetés a belváros közelében A 2006-ban épült Garay Ga...
86 600 000 HUF
1 767 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (47466393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
X. kerületben, Kőbányán, 4 emeletes panel épületben, 4. emeleti, 67 nm-es, 3 szobás, étkezős, erkélyes, klímás, világos, déli f...
65 900 000 HUF
983 582 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (49457753)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pozsonyi út – világos, felújított otthon erkélylyel a XIII. kerület szívében Eladó Budapest XIII. kerületének egyik legkedvelt...
97 000 000 HUF
1 426 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (89377929)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Szabolcs utcában, Lőportárdűlőn, egy újépítésű(2024-ben atadott), 41 m²-es, 2 szobás lakás, 4nm erkéllyel, házközponti ...
93 900 000 HUF
2 290 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (53932999)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó örökpanorámás 60nm -es, 2, 5 szobás, klímás panellakás a XVIII. kerületben, a Havanna utcában! 60 M² | 10. emelet (nem z...
63 900 000 HUF
1 065 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (38439454)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy 54 négyzetméteres téglaépítésű lakást a Budapest szívében található Tivadar utcában. A lakás a harmadik ...
75 000 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93273445)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapesten a VII. kerületben egy 42 m²-es, 2. emeleti, 2 szobás lakás. SZÉLES körű felhasználást tesz lehetővé, így meg...
58 000 000 HUF
1 380 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (67128527)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tetőkert! . . . Panoráma! . . . Penthause. . . 5. EMELETEN? ? ? A legjobb választás a prémium ÉLETMÓDHOZ! ! ! A 2020-ban áta...
219 000 000 HUF
2 380 434 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (73833943)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy 1+1 fél szobás, 49 m²-es, első emeleti lakás a csendes, Budapesti Füredi utcában. A lakás közepes állapotú, így reme...
63 900 000 HUF
1 304 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29457636)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a Kálvin tér vonzásában egy felújított, kétszobás, emeleti lakást fiatalos környezetben! Az első emeleti vi...
92 900 000 HUF
1 658 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (77789834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
✨ Luxus életérzés a belváros szívében – azonnal költözhető! ✨ Eladó a v. kerület egyik legkeresettebb utcájában, a Nyáry Pál u...
249 900 000 HUF
2 807 865 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (63844335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XIII. kerület, Újlipótvárosban, Kárpát utcában, rendezett panel épületben, 1. emeleti, 68 nm-es, 3 szobás, loggiás, a teljesség...
106 000 000 HUF
1 558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32949333)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A VI. kerületben Színyei Merse utcában eladó egy 1. emeleti 37 nm-es nagyon jó állapotú, világos, 1+fél szobás kellemes kis lak...
60 200 000 HUF
1 627 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (46556313)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, parkra néző otthon a József Attila lakótelep zöld szívében – metrópár lépésre! Budapest IX. kerületében eladó egy 48...
63 900 000 HUF
1 331 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal