Eladó lakás Budapest (24513 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 513 db
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (43479243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas 73 m²-es lakás Rákoskeresztúron, zöldövezeti környezetben Budapest XVII. kerületébe...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75873717)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
1. emeleti, teljes körűen felújított, 81 m²-es, galériás, 3 szobás okos otthon ELADÓ! Modern, galériás okosotthon eladó a XII...
100 000 000 HUF
1 234 567 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (73495939)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIII. kerületében, Újlipótváros egyik kedvelt utcájában kínálunk eladásra egy 44 m²-es, világos, 2 szobás lakást, amel...
73 900 000 HUF
1 679 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (56228743)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern, galériás okosotthon eladó a 13. kerületben! A XIII. kerület egyik legjobb részén, a Visegrádi utca elején, a körúthoz...
59 000 000 HUF
1 439 024 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35354782)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Újlipótváros szívében, a Balzac utcában kínálok megvételre egy 60 nm-es, 2+2 szobás, átlagos/felújítandó állapotban lévő, 6. em...
74 900 000 HUF
1 248 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (77525449)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az otthon nem csak egy hely. . . Rákospalota kertvárosi részén igényesen felújított, 2 szobás, saját intim 64 nm-es kerttel és ...
72 000 000 HUF
1 674 418 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92447635)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy 3 szobás, tégla építésű lakást Újlipótváros szívében. Ez a modern, világos otthon egy négyemeletes épül...
124 900 000 HUF
1 601 282 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72655925)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern lakás eladó a Lehel utcában! 2023-Ban épült, geotermikus fűtésű társasházban kínálok megvételre egy 52 m²-es, belső ke...
115 000 000 HUF
2 211 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (24954879)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros szívében 2 hálószobás, 65 m²-es, nagyon csendes lakás a Bajcsy-Zsilinszky úton -nagyszerű lehetőség befektetőknek vagy...
95 000 000 HUF
1 461 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (46374311)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritka lehetőség a Váci utcában! Eladó egy 4. emeleti, 55 m²-es, nappali + 2 szobás lakás Budapest egyik legkeresettebb sétáló...
119 000 000 HUF
2 163 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (94826839)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Zugló közkedvelt részén, 1 emeleti, utcára néző, 3 és fél szobás, bruttó: 120 m2-es, erkélyes, jó állapotú nagypolgári lakás, r...
125 000 000 HUF
1 077 586 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45473244)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lokáció, közkedvelt lakópark, modern, fiatalos lakások! Budapesten, a XIII. kerület Angyalföld városrészén, egy 2021-b...
109 275 000 HUF
1 539 084 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (13629676)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás, erkélyes lakás parkos környezetben Balázs Park, XIV. kerület Eladásra kínálok egy 52 m²-es, 2 szobás és erkélyes lak...
65 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (87283433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó örökpanorámás, családias tégla lakás! Eladásra kínálunk egy bruttó 80 m²-es, 5. emeleti, téglaépítésű lakást, amely kül...
72 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (24747345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, kiváló elrendezésű lakás eladó Mátyásföld szívében! Budapest XVI. kerületének egyik legkedveltebb részén, Mátyásföld...
63 900 000 HUF
1 228 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (38417434)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pestújhely kedvelt utcájában, Zuglóhoz közel, a Molnár Viktor utcában eladó, ez a nappali+ 2 hálószobás lakás! A lakás 48 nm-...
63 000 000 HUF
1 312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (22737737)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpalota és Újpest találkozásánál, egy fejlődő, dinamikus városrészben kínáljuk egy modern, 27 lakásos társasház utolsó elérhet...
89 990 000 HUF
1 285 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (83335564)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Angyalföldön, újszerű, 70 m2-es, 3, 53 m2 erkélyes, 1. emeleti lakás! Kiváló lokáció, közkedvelt lakópark, modern, fiatalos l...
111 600 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84943289)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a szenes hanna parknál! Eladó 68nm-es, 2+1 szobás, földszinti lakás a VII. Rózsa utcában. Az ablakok, a bejárat...
74 900 000 HUF
1 101 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (96897282)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Újpalotán 69 m2-es, 4 szobás panorámás lakás, gyors birtokbavétel Ha egy igazán jó hangulatú, barátságos lakóközösségű házban ...
76 490 000 HUF
1 108 550 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal