Eladó lakás Budapest (24514 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 514 db
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (47767444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
10. kerület központjához közel, a Mádi utcában eladó egy teljes mértékben, minőségi anyagokkal felújított 27 nm-es + 6 nm galér...
48 400 000 HUF
1 792 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (73623776)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti lakás nagy kerttel a XVII. kerületben! Budapest XVII. kerületében, a Csabai úton kínálok megvételre egy 107 ...
80 000 000 HUF
747 663 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (54532747)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó örökpanorámás, családias tégla lakás! Eladásra kínálunk egy bruttó 80 m²-es, 5. emeleti, téglaépítésű lakást, amely kül...
72 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (33244375)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Andrássy úton eladó teljesen berendezett tetőteraszos luxus duplex lakások, impozáns KÖRNYEZETBEN! Eladásra kínálunk a belváro...
380 000 000 HUF
2 992 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb lakás hirdetés (89466427)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kelenvölgy és Albertfalva határán, a közkedvelt Solt utcai lakóparkban eladó egy első emeleti, 109 nm-es, erkélyes, kiváló adot...
137 000 000 HUF
1 256 880 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (12727373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hárshegy azonnal költözhető újépítésű luxuslakás, teljes berendezéssel, garázs és tároló lehetőséggel! II. kerület csendes nyu...
450 000 000 HUF
3 082 191 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi egyéb lakás hirdetés (37328652)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
12. kerület farkasvölgy természetközeli otthon prémium minőségben, azonnal KÖLTÖZHETŐ! A 12. kerület egyik legzöldebb, legnyu...
187 900 000 HUF
1 295 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (59225456)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Luxus környezetben a gül baba utcában újépítésú projektben eladó 3 db luxus apartman, 2025 augusztusi átadással. Az újonnan ép...
284 682 000 HUF
2 635 944 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (36778723)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunai panorámás luxusingatlan a Lechner Ödön fasoron! Eladásra kínálunk egy 129 nm-es, nyugati tájolású, dunai panorámá...
255 000 000 HUF
1 976 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (52873548)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 645 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 8
Olyan ingatlant kinálunk eladásra, amelyben egy nagycsalád, 3 generáció, különálló lakásokban, de még is együtt tud élni, nagy ...
295 000 000 HUF
457 364 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69595699)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tágas, polgári lakás a Horváth Mihály téren - 95 nm-es, 2 szobás, otthon! Budapest VIII. kerületének egyik legszebb rés...
106 000 000 HUF
1 115 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (48354385)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Luxus környezetben a gül baba utcában újépítésú projektben eladó 3 db luxus apartman, 2025 augusztusi átadással. Az újonnan épü...
388 450 000 HUF
2 678 965 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (32364634)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
410 000 000 HUF
3 596 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (43768723)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 245 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Hárshegy azonnal költözhető újépítésű dupla lakás, teljes berendezéssel, több mint 500 nm saját használatú kerttel, garázs és t...
1 066 800 000 HUF
4 354 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (33549429)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
350 000 000 HUF
2 868 852 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (47433592)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított lakás eladó Budapest frekventált részén Kerepesi útEladó egy 1. emeleti, amerikai konyhás nappali + 1 külön szobás, ...
75 000 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47122797)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Három szobás lakás BELSŐ-ERZSÉBETVÁROSBAN! Budapest VII. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban kínálok megvételre egy 89 nm-es, ...
102 900 000 HUF
1 156 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77932333)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó, erkélyes, nagypolgári LAKÁS! Budapest VIII. kerületében, a Palotanegyedben kínálok megvételre egy 96 nm-es, kétsz...
103 900 000 HUF
1 082 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53767189)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes lakás a BELVÁROSBAN! Budapest VII. kerületében, Belső Erzsébetvárosban kínálok megvételre egy 74 nm-es, 2 szobás, fel...
97 900 000 HUF
1 322 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (72422545)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Új építésű, 2 szobás lakás Zugló frekventált részén – 2026 tavaszi átadássa Zugló közkedvelt részén, az Erzsébet királyné útjá...
80 320 000 HUF
1 606 400 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal