Eladó lakás Budapest (24409 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 409 db
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (58959732)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, felújított gyöngyszem a Flórián térnél befektetésnek vagy első otthonnak tökéletes! Eladó a III. kerület szívében, a F...
80 000 000 HUF
2 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (67558699)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
3. kerületben, a Gyógyszergyár utcában panel lakás ELADÓ! Eladásra kínálunk egy 39 nm-es, másfél szobás, gyönyörű, szép állapot...
64 900 000 HUF
1 664 102 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (79478971)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes, panelprogramos lakás a Pannónia utcában! - 76, 5M - 51 m2 - 2 szoba, 2 erkély, 3. emelet- 3%-os hitel lehetőség- Park...
69 700 000 HUF
1 366 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38713933)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok közvetlen a Westend bevásárlóközpont szomszédságában egy 107nm-es polgári szép állapotú lakást! Az ingatlan te...
139 000 000 HUF
1 299 065 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49725547)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern lakás eladó a Lehel utcában! 2023-Ban épült, geotermikus fűtésű társasházban kínálok megvételre egy 52 m²-es, belső kert...
115 000 000 HUF
2 211 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35783157)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a Marina parton! a XIII. kerület egyik legnépszerűbb részén, a Danubius utcában elérhető egy 9. emeleti, 53 m²-es, ...
115 000 000 HUF
2 169 811 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45246549)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy tégla építésű lakást Újlipótváros szívében. Ez a modern, világos otthon egy négyemeletes épületben találh...
124 900 000 HUF
1 601 282 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (77599425)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, jó állapotú lakás a 14. kerületben, az Örs vezér tere közelében! Eladásra kínálunk egy 46 m²-es, remek elosztá...
61 500 000 HUF
1 336 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (24747247)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frissen felújított lakás eladó Újpest kertvárosban, saját garázzsal*****Az ingatlan 49 négyzetméter, jelenleg 1 szobás, de átal...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (86918597)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Duna közeli, zöld környezetben elhelyezkedő, exlúzív, sport tematikájú, lakóparkban, kínálunk egy igazi hiánylakást megvételre!...
70 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (74753947)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a XV. kerületben egy 35 nm-es lakást! a lakás tízszintes csendes tiszta társasház 5. emeletén található. a la...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (38883599)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
7. kerület kedvelt részén, a Garay utcában kínálok megvételre egy 32 nm- es világos, ablakos konyhával (8, 8nm) rendelkező, 2. ...
48 000 000 HUF
1 655 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (31493278)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Corvin sétány végénél, a Szigony utcában eladó lett egy 38 m2-es magasföldszinti lakás tárolóvalJó elosztásának köszönhetően fi...
149 000 EUR
1 418 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (35352893)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó stílusos galériás mini lakás a Király utcában kis méret, nagy lehetőség! Budapest szívében, a Király utca egyik legszebb,...
55 000 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (74543286)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas 73 m²-es lakás Rákoskeresztúron, zöldövezeti környezetbenBudapest XVII. kerületében, ...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74253499)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kedves Érdeklődő! Figyelmedbe ajánlom ezt a 2. János Pál Pápa térnél, pár lépésre a Keleti pályaudvartól található, kivételes a...
82 900 000 HUF
1 090 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (97531743)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi környezetben! XX. kerület, Pesterzsébeten eladó egy jó állapotú, klímás, 65 nm + 16 nm fedett teraszos téglaépítésű ...
65 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (67793734)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rendezett négy emeletes társasházban, csendes, zöld környezetben eladó egy dél-nyugati tájolású, napfényes földszinti lakás kiv...
70 900 000 HUF
1 390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (91891935)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi nyugalom modern környezetben. Hangulatos lakás eladó Lónyay-telep legszebb részén. Eladó a 18. kerületben Lónyay-tel...
71 200 000 HUF
1 618 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (69823637)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó csepelen a plázához közel egy nagy szeparált terasszal rendelkező 39 nm-es sorházi LAKÁS****Az udvarban 3 lakás van - a m...
39 900 000 HUF
1 023 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal