Eladó lakás Budapest (24416 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 416 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47777943)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy jó adottságokkal rendelkező, 58 m²-es, földszinti, 2 különnyíló szobás lakás Budapest belvárosában az v. kerületben! ...
102 500 000 HUF
1 767 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (46339824)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zöld luxus otthon Rákospalotán – prémium lakás a Palota Ligetben, 2 különálló terasszal! Eladásra kínálunk egy 3 szobás, 64, ...
96 660 000 HUF
1 487 076 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71912375)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Gyönyörű, belső két szintes tágas terekkel rendelkező 4 szobás lakás eladó a 13. kerület SZÍVÉBEN! Fedezze fel ezt a kivétele...
146 000 000 HUF
1 140 625 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (46774353)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A 9. kerület megújult, rehabilitációs részén – a Corvin Pláza közvetlen közelében – eladó egy 130 nm-es, nagypolgári lakás egy ...
149 000 000 HUF
1 146 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72978435)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Nemzeti Közszolgálati Egyetem bővítési projektje keretében hamarosan megújuló Orczy park szomszédságában, eladó egy felújítás...
48 500 000 HUF
836 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (52649577)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, bútorozott, azonnal költözhető ékszerdoboz eladó! Eladásra kínálok egy 49 m²-es, teljeskörűen felújított,...
115 800 000 HUF
2 363 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (97968832)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Modern designos, belső kétszintes lakás Budapest VI. kerületében Eladásra kínálunk egy belső kétszintes, saját terasszal rende...
134 900 000 HUF
1 420 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73373359)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy kivételes adottságokkal rendelkező, 192 m²-es, 5 szobás lakást a József körút frekventált részén. Az ing...
169 990 000 HUF
885 364 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (25791652)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A IX. kerületben, a 2018-ban átadott Allure Residence lakóparkban egy könnyen kiadható, gépesített, 4. emeleti, 49 nm-es, 2 szo...
93 900 000 HUF
1 916 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46623773)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Luxus Újlipótvárosban! Kulcsrakész airbnb Befektetés vagy Családi Otthon! Exkluzív befektetési és életviteli lehetőség a 13. k...
189 000 000 HUF
1 615 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46873179)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
7. kerület kedvelt részén, a Garay utcában kínálok megvételre egy 28 nm alapterületű, világos, ablakos konyhával (6, 6 nm), val...
45 000 000 HUF
1 730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77886527)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, modern lakás a gozsdu udvarban befektetőknek és városkedvelőknek! a belváros legpezsgőbb pontján, mégis a Gozsdu udv...
89 000 000 HUF
1 854 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (38734149)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kertész utca Liszt Ferenc Zeneakadémia közelében, kétbejáratos, 100 m²-es, felújítás alatt álló lakás eladó! Budapest szívében,...
130 000 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47542294)
6 hónapja a megveszLAK-on