Eladó lakás Budapest (24415 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 415 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (82619754)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Nyugati pályaudvartól pár perc sétára eladó egy jó állapotú, jelenleg lakásként berendezett és használt 24 nm-es ingatlan. U...
39 900 000 HUF
1 662 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (51148424)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezd fel ezt az exkluzív, kiváló állapotú, 103 nm-es belvárosi lakást Budapest 13. kerületében, Újlipótváros szívében, a Vise...
174 900 000 HUF
1 698 058 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (34343639)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ha tágas, kényelmes otthont keres, jó helyen, áron alul, megtalálta! ! Eladó a XV. kerületben Rákospalotán, egy nettó 87 nm-e...
74 900 000 HUF
823 076 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (27355346)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
III. kerületben a Bécsi úton, az Óbudai Egyetem szomszédságában kínálunk megvásárlásra egy jó állapotú 60 nm-es lakást. Tulajdo...
79 900 000 HUF
1 331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34467839)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VIII. kerületben, a közkedvelt Palotanegyedben, közel az Astoriához, és a Rákóczi térhez, liftes ház 1. emeletén eladásra kíná...
130 000 000 HUF
1 238 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (77994981)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pasarét zöldövezeti részén, téglaépítésű, földszinti, 53 nm-es, erkélyes, DNY-i fekvésű esztétikusan berendezett és teljesen gé...
95 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (49339499)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az irodai kínálatban! FELÚJÍTOTT lakóház, kiváló közös képviselet és LAKÓKÖZÖSSÉG! AZONNAL költözhető, igényesen felújí...
69 900 000 HUF
1 487 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (17218432)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a belváros szívében, mégis csendes környezetben egy különleges, kétszintes és nagy teraszos, panorámás otthon. a lakás a ...
211 000 000 HUF
1 586 466 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (69647434)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 176 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
6 Apartmanból álló AirBnB engedéllyel rendelkező szálláshely a Gellért-hegy lábánál! Az AirBnB engedély tovább vihető. A 6 ...
272 800 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43345847)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újlipótváros közkedvelt részén, az egyik legszépszerűbb, Visegrádi utcában egy 110m2-es, jó állapotban lévő, azonnal költ...
144 900 000 HUF
1 317 272 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (37754473)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest II. kerületének központi részén, Rózsadomb és Országút városrész határán keresi új tulajdonosát egy 81 m2-es, egyedi a...
124 900 000 HUF
1 486 904 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (67942798)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényesen felújított lakást keres? Eladó egy 60 m²-es, 2+1 fél szobás lakás Budapest 9. kerületének egyik legnépszerűbb részén,...
89 990 000 HUF
1 499 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (27475338)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tulajdonostól eladó Budapest 3. kerület egyik kedvelt részén, a Himző utca 6. emeletén egy 50m2- es, 2 szobás, loggiás parkra n...
72 490 000 HUF
1 449 800 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (79398994)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
IX. Ker. Eladó 70 nm, 3 szobás, 2 fürdőszobás lakás a Mester utcában. Az ingatlan teljeskörű felújításon esett ár, minden cseré...
89 000 000 HUF
1 271 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi panel lakás hirdetés (33549383)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XXII. Ker. Leányka utcában, 1970-es évek elején épült, panelprogrammos, 9-ik emeleti, 59nm-es lakás eladó. Tágas világos nappal...
70 000 000 HUF
1 186 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94574648)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Palotanegyed szívében sokoldalú, frissen felújított ingatlan eladó! Azonnal költözhető, tehermentes, üzleti célra is ALKALMAS! ...
39 990 000 HUF
1 025 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44145639)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljesen megújult, modern és rendkívül csendes lakás liftes társasházban Budapest szívében, Erzsébetváros egyik legjo...
98 900 000 HUF
1 621 311 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63448264)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Stílusos mini otthon a belváros közelében! Befektetésnek vagy első lakásnak is tökéletes választás lehet. ELADÓ a VIII. kerül...
32 000 000 HUF
2 133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (95444972)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros szívében 2 hálószobás, 65 m²-es, nagyon csendes lakás a Bajcsy-Zsilinszky úton -nagyszerű lehetőség befektetőknek vagy...
95 000 000 HUF
1 461 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (63974232)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség a IX. kerület szívében 75 m²-es, átalakítható lakás rendezett házban Eladásra kínálunk egy 75 m²-es, első ...
99 900 000 HUF
1 332 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal