Eladó lakás Budapest (24415 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 415 db
Eladó Budapest XXIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (77443479)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Árcsökkenés! Eladó sorház Budapest, XXIII. kerület közkedvelt részén! Budapest XXIII. kerületének egyik kedvelt utcájában kín...
99 900 000 HUF
1 029 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (44334324)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Molnár utcában, 1895-ben épült nagyon szép, eklektikus bérház első szintjén kínáljuk eladásra, ezt az összesen 115 nm-es 5 szob...
144 900 000 HUF
1 478 571 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (89744348)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Mátyásföld csendes, zöldövezeti részén, a XVI. kerületben kínálunk eladásra egy belső kétszintes, 108 m²-es lakást egy hangulat...
155 000 000 HUF
1 435 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (63849534)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó belső 2 szintes új építésű lakás a XI. kerületben, Madárhegy csendes mellékutcájában, terasszal, KERTKAPCSOLATTAL. Kizáró...
244 200 000 HUF
2 142 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (71577814)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon Start Hitelprogram Eladó Budapest VI. kerületének patináns részén, közvetelen az v. kerület határán, az Arany János utc...
84 900 000 HUF
1 489 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (36583475)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Örökpanorámás, prémium kétszintes otthon törökvészen kifinomult élettér két terasszal és elvehetetlen budai-hegyvidéki KILÁTÁSS...
391 000 000 HUF
2 428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (75473357)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó ingatlan Budán, a II. kerület egyik kiemelt, zöldövezeti részén, 82 m²-es, kiváló adottságokkal rendelkező, 2 szobás, ame...
257 000 000 HUF
3 134 146 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (46949929)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Autentikus tégla lakás eladó a Móricz Zsigmond körtéren Befektetésre is Kiváló! XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér 53 nm, 2 ...
89 500 000 HUF
1 688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (57752295)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hangulatos, panorámás otthon törökvész SZÍVÉBEN 74 m²-ES, igényesen felújított lakás terasszal és budai KILÁTÁSSAL Budán, a II...
187 000 000 HUF
2 527 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (55343433)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Városmajor park szomszédságában, erkélyes gyöngyszem a II. kerületben! Eladó egy 45 nm-es, stílusosan felújított, 1 szobás la...
83 900 000 HUF
1 864 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (36533513)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy igazán jó adottságokkal rendelkező, világos és remekül alakítható, 57 nm-es lakást, amely tökéletes válas...
91 900 000 HUF
1 612 280 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75724676)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritkaság! Erkel színház, Blaha Lujza tér vonzáskörzetében kínálok gépkocsibeállóval rendelkező, nagyon szépen karbantartott, r...
120 000 000 HUF
1 176 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39724541)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
C I T Y C Λ R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: Budapest történelmi központjában, az 5. És 6. kerület h...
189 000 000 HUF
2 304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (34745339)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
C I T Y C Λ R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: Budapest ikonikus történelmi központjában kínálom megvé...
259 000 000 HUF
2 539 215 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (13963477)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Újpest kertvárosi részén, egy felújított, 77 nm-es, 2+1 fél szobás földszinti téglalakás, saját kertrésszel. A Családi ...
85 000 000 HUF
1 103 896 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (67861314)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó panorámás luxuslakás a Rózsadomb szívében – egyedülálló lehetőség Szemlőhegyen! A Rózsadomb legelegánsabb, rezidenciákk...
379 000 000 HUF
2 445 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37237373)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a XIII. Hollán Ernő utcában a Szent István körúttól egy háztömbre. A ház egy jó állapotú, klasszikus liftes Bauha...
149 900 000 HUF
1 292 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33447547)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest 13. kerületében, egy 2021-ben épült angyalföldi apartmanház 3. emeleti lakása keresi új tulajdonosát. A lakás 77 nm-e...
120 750 000 HUF
1 568 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88262774)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 13. kerületében, egy 2021-ben épült angyalföldi apartmanház 1. emeleti lakása keresi új tulajdonosát. A lakás 70 nm-e...
111 600 000 HUF
1 594 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (59149926)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Képzeld el, hogy megtaláltad álmaid első otthonát, ahol minden részlet a kényelmedet szolgálja! Ez a kiváló állapotú, használt ...
66 700 000 HUF
1 130 508 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal