Eladó lakás Budapest (24415 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 415 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43727467)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthonos kis lakás Budapest szívében! Budapest VII. kerületében, az Erzsébet körúton kínálok megvételre egy 18 nm-es alapterü...
49 900 000 HUF
2 772 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (65733699)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Corvin sétány végénél, a Szigony utcában eladó lett egy 38 m2-es magasföldszinti lakás tárolóval Jó elosztásának köszönhetően ...
149 000 EUR
1 418 254 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (63939234)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. kerületében Erzsébetvárosban - a belváros szívében - a színházak közelében (Magyar Színház, Madách Színház, Opera...
60 000 000 HUF
1 621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (14427359)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás! Eladó tulajdoni lapon 134nm-es, 5 garzonlakássá alakított ingatlan egyik lakása a Rózsák terénél. Teljes...
51 900 000 HUF
1 730 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54749451)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. Ker. -Ben, a rohamosan fejlődő, újépítésekkel tarkított Orczy negyedben, Visi Imre utcában eladó világos, földszinti, fel...
45 000 000 HUF
1 406 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (32734532)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás, erkélyes lakás parkos környezetben Balázs Park, XIV. kerület Eladásra kínálok egy 52 m²-es, 2 szobás és erkélyes lak...
65 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (86913597)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rendezett négy emeletes társasházban, csendes, zöld környezetben eladó egy dél-nyugati tájolású, napfényes földszinti lakás kiv...
70 900 000 HUF
1 390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (82284598)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. *** Eladó Budapest XI. kerületében, az Őrmezőn, a Menyecske ...
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (34922953)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Terézváros szívében a Kodály Köröndnél eladó, egy 48nm-es tágas kellemes nappalival + hálószobás, kádas fürdővel rendelkezik....
70 800 000 HUF
1 475 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (55225137)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (57249959)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Különleges exclusive ajánlat! Eladó Budapesten, Újpest-Városkapu szívében egy napfényes, elegáns, erkélyes, kétszintes lakás!...
170 000 000 HUF
1 278 195 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34446697)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kivételes befektetési lehetőség a XIII. kerület szívében - 25nm-es lakás ügyvédi megosztással, külön mérőkkel! Eladásra kínál...
44 900 000 HUF
1 796 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (47578533)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest II. kerületében, a Pasaréti tér szomszédságában, eladó egy 53 m2 -es, kétszobás, földszinti lakás. a déli tájolású lak...
99 800 000 HUF
1 883 018 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (52493471)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest XI. kerület, a Móricz Zsigmond körtéren, egy 53 nm-es, kétszobás, jó elosztású, v. emeleti, igényesen felújított...
89 500 000 HUF
1 721 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (35264574)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Teljeskörűen felújított 57 m2, 1+2 félszobás, étkezős, 5. emeleti, déli tájolűsú panel lakás eladó Békásmegyer hegy felőli olda...
73 900 000 HUF
1 296 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (87544353)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vörösvári úton panelprogramos társasházban felújított 3 nagy szobás 68m2, 1. emeleti panel lakás ELADÓ! Azonnal költözhető, t...
84 900 000 HUF
1 248 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (34962768)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Örökpanorámás, prémium kétszintes otthon törökvészen kifinomult élettér két terasszal és elvehetetlen budai-hegyvidéki KILÁTÁSS...
391 000 000 HUF
2 428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (25275953)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
🏡 XIII. kerület szomszédságában – azonnal költözhető lakás, teljes berendezéssel! Parkos, zöld környezetben, 2 liftes...
56 500 000 HUF
1 228 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (15744832)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 49 nm-es, 1 szobás, felújított lakás a 6. kerületben, a Weiner Leó utcában Budapest egyik legnépszerűbb városrészében, a...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (78149478)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 55 nm-es, 1 szobás, felújított lakás a 6. kerületben, a Weiner Leó utcában Budapest egyik legnépszerűbb városrészében, a...
69 900 000 HUF
1 270 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal