Eladó lakás Cegléd (101 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 101 db
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (28963898)
51 perce a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Erkélyes lakás eladó Cegléden, a vasútállomás közelében! Pest vármegyében, Cegléd városában, Budapesttől kb. 50 Percre éás 60...
39 900 000 HUF
654 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (33666961)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Cegléd központjában, tégla építésű, 3. emeleti, erkélyes lakás eladó. Az ingatlan főbb jellemzői: - 56 nm - 2 szoba - fa nyíl...
42 990 000 HUF
716 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (93595779)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Cegléden egy másfél szobás, erkélyes panel lakás, amely kiváló elhelyezkedésű, hiszen boltok, iskolák és vasútállomás is ...
43 900 000 HUF
812 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi egyéb lakás hirdetés (77276558)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pest vármegyében Cegléden a belvárostól néhány perc sétára egy 59 nm-es kertkapcsolatos galériás lakás. Az ingatlan pár é...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (99134133)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Cegléden a Budai Delikát közelében 86 nm-es újépítésű, kétszintes lakás eladó kiváló minőségű, magas műszaki tartalommal! Alkal...
71 500 000 HUF
831 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (43224924)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
39 900 000 HUF
654 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (33345757)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Kizárólag Nálunk! *** Erkélyes lakás eladó Cegléden, a vasútállomás közelében! Pest vármegyében, Cegléd városában, Budapes...
39 900 000 HUF
654 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (42834921)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Cegléd egyik legkedveltebb részén, a Cegléd vasútállomásához vezető úton, közvetlenül a Gubody park szomszédságában kínálok meg...
47 900 000 HUF
811 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (37485499)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljesen felújított lakás cegléden, a belváros SZÍVÉBEN! Eladásra kínálunk Cegléden egy téglaépítésű, 50 m2 hasznos alapt...
48 500 000 HUF
970 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (43279577)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A CasaNetwork Cegléd eladásra kínál egy modernizálás alatt álló  51 nm-es lakást osztatlan közös tulajdonban id: 174602243 Ceg...
25 000 000 HUF
490 196 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (77858333)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapesttől kb. 60 Km-re és 50 percre, Pest vármegyében, Cegléd városában kínálunk megvételre egy magasföldszinti, 61 nm-es, 2+...
47 500 000 HUF
778 688 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (43743224)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*86 Nm-es modern és kényelmes újépítésű belső kétszintes lakás eladó Cegléden* Kivételes lehetőség várja Önt Cegléden, csendes...
71 800 000 HUF
834 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (72439179)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panorámás otthon Cegléd felett? Költözz a város fölé! Eladó Pest vármegyében, Cegléden, a Jászberényi úton egy 10. emeleti, 35...
36 500 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (81387735)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy felújított, társasházi lakás Cegléden! Tégla épület a belvárosban, 64 nm nettó lakótér, 2 különnyíló szoba (lam...
63 500 000 HUF
992 187 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (33432743)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A CasaNetWork Ingatlanhálózat ceglédi irodája eladásra kínálja a 174602309 számú Ceglédi i. emeleti 57 m2 Panellakást. ELADÓ r...
41 900 000 HUF
735 087 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (33971538)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az ingatlan megnevezése IRODA! ! ! Cég vásárlása esetén a vételár áfát tartalmaz! ! ! Az energia tanusítvány készítése folyam...
56 500 000 HUF
1 027 272 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (24912993)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
60 450 000 HUF
1 099 090 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (37235874)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
56 500 000 HUF
1 027 272 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (53144423)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted