Eladó lakás Debrecen Belváros (372 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 372 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (54334347)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Luxus penthouse a belváros szívében Debrecen, Belvárosának szívében a Nagytemplomhoz és a Kölcsey központhoz közel, magas műsza...
101 325 000 HUF
1 447 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34234554)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
119 278 000 HUF
1 509 848 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (45698423)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium penthouse lakás eladó Debrecen belvárosában! Debrecen belvárosában kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, exkluzív ...
299 000 000 HUF
2 120 567 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (43396391)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Panorámás lakás a Csapó utcán – Alakítsa ki saját otthonát! Kiemelt ajánlat Debrecen szívében! Debrecen egyik legkeresetteb...
64 900 000 HUF
940 579 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (94243579)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Belváros, Nap utcán, 2001-ban épült tégla építésű társasházban eladó 1. emeleti, 66 nm-es, dupla erkélyes (5+7nm), na...
73 900 000 HUF
1 026 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (74892481)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Panorámás lakás a Csapó utcán Alakítsa ki a saját fészkét! Kiemelt ajánlat! Debrecen egyik legkeresettebb részén, a Csapó utcán...
64 900 000 HUF
940 579 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (85444864)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó tágas, erkélyes lakás Debrecen belvárosában! Debrecen szívében, a Kossuth térnél, a Kölcsey Központtal szemben, zöld körn...
79 000 000 HUF
814 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (24977384)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Nagytemplomtól 2 perc sétára! Debrecenben, a belváros szívében kínálok eladásra egy 70 nm-es, nappali + 2 szobás, 2. emeleti,...
84 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34473295)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Debrecen, Faraktár utcán! Debrecen egyik kedvelt részén, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-es, 4. emeleti, ...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (74747487)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben, a Belváros szívében kínálok eladásra egy 121 nm-es nappali +3 szobás, 2. emeleti, duplakomfortos, nagy teraszos, n...
125 000 000 HUF
1 033 057 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (47247173)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hosszútávban gondolkozó befektetők figyelmébe! Debrecen belvárosához közel, a 2-es villamos vonalán eladóvá vált egy 1993-ban é...
53 000 000 HUF
815 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (41788752)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen abszolút belvárosában egy igazán exkluzív, 4 m belmagasságú, nagypolgári, 1. emeleti téglaépítésű ingatlan, mely...
78 000 000 HUF
1 054 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23633993)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
1 Szobás, nappali–konyha–étkezős lakás | 40, 12 m² Debrecen belvárosában, a főtértől mindössze néhány perc sétára, új építésű,...
69 900 000 HUF
1 747 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (52579541)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű, energiatakarékos 3 szobás lakás eladó Debrecen csendes, kertvárosi részén – Tócóligetben! Debrecen folyamatosan f...
89 990 000 HUF
1 199 866 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (47166954)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában, 42 m2-es, lakás, 8, 4 m2-es loggiával, modern, energiatakarékos, új építésű társasházban, 2027. II. Negy...
69 877 500 HUF
1 663 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (21562664)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen belvárosában, 44 m2-es, nappali+1 hálószobás, 8, 3 m2 loggiás, modern, energiatakarékos, új lakás, 2027. II. Negyedévi...
72 000 000 HUF
1 636 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (95333323)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Gyönyörű, fiatal lakás mélygarázs parkolóval a Belvárosban! Debrecenben, a Hatvan utcán, egy 2023 év végén átadott társasházb...
129 990 000 HUF
1 710 394 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (33773391)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Belvárosában, pár perc séta távolságra a Főtértől, 35 nm-es stúdió lakás eladó! Jellemzői: - 2024-es építésű - 6 nm...
76 000 000 HUF
2 171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (98332434)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában hangulatos kis lakás eladó! - a lakás 25 nm-es felújított szigetelt tégla építésű. - a lakásban egy sz...
35 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (56775722)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó apartmanház Debrecenben, a Péterfia utcán! Az ingatlan egy közel 100 m²-es, polgári jellegű földszintes ház, amely az 1...
199 000 000 HUF
2 051 546 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Debrecenben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal