Eladó lakás Debrecen Belváros (372 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 372 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (33823357)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Figyelem! Kivételes belvárosi tégla építésű lakás eladó Debrecen szívében, a Hatvan utcából nyíló csendes utcában! Nagytemplom ...
76 000 000 HUF
1 206 349 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (46346749)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Belvárosának egyik legikonikusabb épületében eladó egy 93 nm-es, 3 külön nyíló szobás polgári lakás lakás, liftes társ...
97 000 000 HUF
1 043 010 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (32549379)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belvárosi életstílus – berendezett lakás a Halközben! Debrecen szívében, a közkedvelt Halközben kínálunk megvételre egy 72 nm...
87 900 000 HUF
1 220 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (74583232)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Új építésű lakás Debrecen szívében prémium minőség, kiváló LOKÁCIÓ! Debrecen belvárosában kínálunk megvételre egy modern, har...
66 605 750 HUF
1 624 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (34491534)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló befektetési lehetőség Debrecen belvárosában! Három különnyíló szobás, frissen felújított lakás eladó a Darabos utcán! ...
85 000 000 HUF
1 180 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (36279993)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen belvárosának közelében, a Kandia utcában eladó egy 53 m²-es, nappali + 2 szobás, világos, kiváló elosztású lakás. Fő...
59 900 000 HUF
1 130 188 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (36427359)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A c. Épület földszintjén eladó egy D-K-i tájolású 47 nm lakóterületű nappali + 1 szobás lakás, 9 nm-es loggiával. DEBRECEN, Be...
71 900 000 HUF
1 563 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (53493452)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Debrecen belvárosában, a Hal közben Debrecen szívében, a közkedvelt Hal közben kínálunk megvételre, egy 72 m²-es, ...
87 900 000 HUF
1 220 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (88569447)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes otthon, kiváló befektetés! Frissen felújított, csendes, ősfás utcára néző 55 nm-es, 2 szobás lakás eladó egy liftes...
63 500 000 HUF
1 154 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34492666)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
94 900 000 HUF
1 020 430 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34378427)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló befektetés a Piac utcán – már csak befejezni kell! Eladó egy 80 m²-es, teljesen kibontott, egybenyitott lakás a Piac ut...
75 900 000 HUF
948 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (78243398)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A modern és elegáns kivitelezésű Párizsi Udvar abszolút belvárosi fekvése kiváló választás azok számára, akik a dinamikus város...
128 900 000 HUF
2 184 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (73647284)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
85 000 000 HUF
1 180 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (51235747)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kossuth tértől nagyjából öt perc sétára a Bethlen utcán, eladó, egy 35 m2-es 1+1 szobás, mért fűtéses, klímás, alacsony rezsive...
42 900 000 HUF
1 225 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (94463363)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2000-Es években épült 73 m2 alapterületű tégla lakás, Debrecen kedvelt sétáló utcájában a Batthiány utcán. Az ingatlan egy szé...
87 600 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (74319457)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
66 605 750 HUF
1 624 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (33795937)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új építésű lakás Debrecen szívében? Prémium minőség, kiváló LOKÁCIÓ! Debrecen belvárosában kínálunk megvételre egy modern, el...
68 983 750 HUF
1 567 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (74931235)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új építésű lakás Debrecen szívében prémium minőség, kiváló LOKÁCIÓ! Debrecen belvárosában kínálunk megvételre egy modern, els...
57 724 500 HUF
1 519 065 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (86416796)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó lakás eladó Debrecen belvárosában, a Batthyány utcában! A Jászai Mari térre néző, 58 m²-es, erkélyes tégla lakás ...
59 900 000 HUF
1 032 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (52757594)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Mester utcában egy 48 nm-es, felújított, 2 szobás lakás, amely kiváló választás saját részre vagy befektetésnek is. A...
63 900 000 HUF
1 331 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Debrecenben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal