Eladó lakás Debrecen Belváros (372 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 372 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (57384787)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Belvárosában, 62 nm-es, 2. emeleti, új építésű, 5 nm-es erkéllyel rendelkező lakás eladó! Jellemzők: Nagy terasz Az...
70 703 325 HUF
1 159 070 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (55394443)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Belvárosában, 93 nm-es, nappali+2 hálószobás, 1. emeleti, új építésű, 21 nm-es terasszal rendelkező lakás eladó! Jel...
120 460 200 HUF
1 309 350 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (72417914)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen Belvárosában, 94 nm-es, nappali+3 hálószobás, új építésű, 1. emeleti, 36, 5 nm-es terasszal rendelkező lakás eladó! ...
118 936 125 HUF
1 278 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59573499)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Belvárosában 62 nm-es, földszinti, új építésű, 26 nm-es terasszal és 33 nm-es kerttel rendelkező lakás eladó! Jellem...
75 212 550 HUF
1 232 992 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (44994287)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen - Belváros, 47m2-es, IV. emeleti közepes állapotú lakás. Debrecenben a Salétrom utcában, komfortos társasházi lakás e...
49 000 000 HUF
1 042 553 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (41288746)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Belvárosában, pár perc séta távolságra a Főtértől, 35 nm-es stúdió lakás eladó! Jellemzői: - 2024-es építésű - 6 nm...
74 900 000 HUF
2 140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (45745495)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
2025-Ös építésű lakás eladó! Debrecen belvárosában, új építésű társasházban, 90 nm-es, amerikai konyhás nappali + 3 hálószobá...
155 000 000 HUF
1 722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (66984863)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben a Kishegyesi úton eladó egy 78 nm-es 3 szoba + nappalis 4. emeleti erkélyes lakás! A lakás 3 külön szobájának kös...
84 900 000 HUF
1 088 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (43392437)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Valósítsd meg biztos befektetésed vagy városi otthonod Debrecen belvárosának közelében! Debrecenben, a Barna utcán, a belváro...
52 900 000 HUF
1 058 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23841895)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen, csendes, mégis közvetlen belvárosi övezetben, pár perc sétára a főtértől, a Bajcsy Zsilinszky utcán, 34 nm-es házrész...
30 900 000 HUF
908 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (93138232)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Új építésű lakás Debrecen szívében prémium minőség, kiváló LOKÁCIÓ! Debrecen belvárosában kínálunk megvételre egy modern, har...
66 605 750 HUF
1 624 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (74277941)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új építésű lakás Debrecen szívében prémium minőség, kiváló LOKÁCIÓ! Debrecen belvárosában kínálunk megvételre egy modern, els...
57 724 500 HUF
1 519 065 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (44372935)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új építésű lakás Debrecen szívében? Prémium minőség, kiváló LOKÁCIÓ! Debrecen belvárosában kínálunk megvételre egy modern, el...
68 983 750 HUF
1 567 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (33763283)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új élet vagy prémium befektetés Debrecen szívében ahol a polgári elegancia és a modern luxus TALÁLKOZIK! ELADÓ egy minden igé...
81 000 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (73193797)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a