Eladó lakás Dunakanyar (429 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 429 db
További eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan a Dunakanyarban
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (38293281)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó 71 m²-es, 3+1 félszobás panel lakás Dunakeszin, a Barátság úton Dunakeszi kedvelt részén, a Barátság úti lakótelepen elad...
74 000 000 HUF
1 042 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (18453247)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló ár-érték arányú kertkapcsolatos ingatlan Dunakeszi Szabadságligeten Újpest-Káposztásmegyerhez közel! Ha szertne a váro...
109 000 000 HUF
1 493 150 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Váci egyéb lakás hirdetés (37757985)
14 órája a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 2023-ban épült, még soha nem lakott, azonnal költözhető, modern kialakítású, 50 nm-es, 2 szobás új építésű lakás társ...
49 900 000 HUF
998 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei panel lakás hirdetés (22474322)
14 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szentendrén eladó egy i. emeleti panellakás, amely zöld, parkosított udvarra néz, nyugodt, csendes KÖRNYEZETBEN A KÖRNYÉK: A ...
68 900 000 HUF
1 252 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci csúsztatott zsalus lakás hirdetés (43766696)
14 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kétszobás lakás Vác Alsóvárosban! Eladásra kínálunk Vácon, Alsóváros kedvelt részén egy 52 m²-es, 7. emeleti, 2 szobás la...
57 900 000 HUF
998 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (49755762)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác kedvelt részén, a Földváry Károly lakótelep zöldövezeti környezetében kínálunk megvételre egy 3. emeleti, 57nm-es kiváló el...
55 200 000 HUF
968 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi tégla lakás hirdetés (48653678)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A budakalászon a szentistván-telepen eladó egy világos, kiváló elhelyezkedésű 3 szobás, kertkapcsolatos LAKÁS! -SAJÁT lekerít...
86 900 000 HUF
1 158 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci csúsztatott zsalus lakás hirdetés (62927873)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Vácon, Alsóváros kedvelt részén egy 52 m²-es, 7. emeleti, 2 szobás lakást. a lakás praktikus elosztású, rendk...
57 900 000 HUF
998 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (44759497)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
## Világos tetőtéri lakás eladó Dunakeszin, az Alagliget Lakóparkban! Dunakeszi egyik legkedveltebb részén, az Alagliget Lakó...
65 000 000 HUF
1 083 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi egyéb lakás hirdetés (73175534)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Dunakeszi frekventált részén, a Fő úton kínálok megvételre egy saját helyrajzi számmal rendelkező, 1/1 tulajdonban lévő, azonna...
46 900 000 HUF
1 563 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (79467333)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljeskörűen felújított, modern lakás Vác szívében – Akár azonnali költözéssel! Vác kedvelt részén, belvároshoz közel eladó e...
43 900 000 HUF
895 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (64633733)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunakeszi központi részén egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás, amely kiváló elosztásával és rendkívül alacsony fenntar...
62 900 000 HUF
1 143 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci csúsztatott zsalus lakás hirdetés (99646723)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Vácon, Alsóváros kedvelt részén egy 52 m²-es, 7. emeleti, 2 szobás lakás. a lakás praktikus elosztású, rendkívül világos,...
57 900 000 HUF
998 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (34865327)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vácon kínálok megvételre egy 58 négyzetméteres, 2 szobás panel lakást, amely jó választás lehet első saját otthonnak. Az elrend...
52 500 000 HUF
905 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (95435444)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló ár-érték arányú ingatlan Dunakeszi Szabadságligeten Újpest-Káposztásmegyerhez közel! Ha szeretne a városból kiköltözni...
105 000 000 HUF
1 438 356 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei panel lakás hirdetés (73347625)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Elhelyezkedése: Lakótelepen Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 4 Épület emeleteinek száma: 4 Tájolása: Dél-nyugai tá...
72 900 000 HUF
1 458 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (49773744)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a