Eladó lakás Dunakeszi környékén (20986 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 986 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (37326475)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó nappali + 3 hálószobás, panorámás lakás a II. kerületben, Budaligeten! A Budapest II. kerületének egyik zöldövezeti rés...
94 900 000 HUF
1 186 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47323436)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** XIII. kerület Vizafogón a Dagály sétánynál eladó egy 3 szobás dupla teraszos lakás! *** A lakás egy 2008-ban épült, kiváló ...
109 900 000 HUF
1 592 753 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (65576877)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó nappali + 3 szobás, modern lakás a város szívében! - Ráday 42 Budapest IX. kerületében, a Ráday utca 42. Szám alatt kíná...
365 000 000 HUF
2 723 880 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (69322749)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó teljeskörűen felújított, első emeleti lakás a király UTCÁBAN! Budapest, 7. kerület Király utcában, felújított 2 és féls...
95 000 000 HUF
1 301 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári tégla lakás hirdetés (64969874)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pilisvörösvár gyönyörű, zöldövezeti, csendes részén 51nm-es, teraszos, földszinti kertkapcsolatos lakás eladó. Az ingatlan a ...
95 000 000 HUF
1 862 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94579364)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Igazi kuriózum, művészlakás újlipótváros KÖZELÉBEN! *** KIZÁRÓLAG az OTP ingatlanpont KÍNÁLATÁBAN! Eladó Budapest XIII. ke...
110 000 000 HUF
990 990 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (68342768)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Angyalföld kedvelt részén, a Kisgömb utca és a Reitter Ferenc utca sarkán eladó egy kiváló állapotú, rendkívül világos, 1. emel...
107 500 000 HUF
1 557 971 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47977365)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Három szobás lakás BELSŐ-ERZSÉBETVÁROSBAN! Budapest VII. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban kínálok megvételre egy 89 nm-es, ...
102 900 000 HUF
1 156 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (77394333)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern, kiváló elrendezésű lakás, nappali + 3 SZOBA! Budapest II. kerületében, Rózsadombon ajánlok a figyelmébe egy 74 négyze...
115 000 000 HUF
1 554 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (53564789)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
V. kerületben, a Bazilika közelében eladó egy 2 szobás lakás, gyönyörű, karbantartott, liftes házban. a lakás nemrég felújított...
130 000 000 HUF
2 241 379 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (52178935)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Zöldövezeti nyugalom, városi kényelem - eladó egy igazán különleges lakás a XII. kerületben, a Kis-Sváb-hegy lábánál, Hegyvidék...
299 000 000 HUF
2 282 442 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (38662693)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
***Pesthidegkúton, Széphalmon - Természetvédelmi területtől 5 perc sétára - 156 nm-es - napfényes - nappali +3 hálószobás igény...
193 000 000 HUF
1 237 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33482243)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújítandó ingatlan újlipótváros SZÍVÉBEN! Eladó Budapest XIII. kerületének egyik legnépszerűbb területén, Újlipótvárosban, e...
96 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (55775188)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó átalakítható nagy lakás a BAZILIKÁNÁL! Budapesten a VI. kerületben a Bajcsy Zsilinszky úton eladó egy 121 nm-es 4 szobá...
130 000 000 HUF
1 074 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (86219629)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Budapest II. kerület, Rózsadomb alja, 95 m2 lakás eladó. Az ingatlan Buda közkedvelt, a Körszálló és a Duna közötti részén, cse...
175 000 000 HUF
2 108 433 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42339433)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest 13. kerület, Göncz Árpád városközpontban eladó 57 nm-es magasföldszinti, belső udvarra néző 2 + félszobás lakás. Jelen...
99 900 000 HUF
1 752 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (99732294)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladásra kínálok egy 2017-ben teljes körűen, belsőépítész bevonásával modernizált, fiatalos stílusban kialakított lakást Budape...
89 900 000 HUF
1 473 770 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (33433494)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
***Pesthidegkúton, Széphalmon - Természetvédelmi területtől 5 perc sétára - 104 nm-es - napfényes - nappali +3 hálószobás igény...
169 000 000 HUF
1 625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (35644192)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A főváros szívében, az v. kerület egyik legkedveltebb részén kínálunk eladásra egy rendkívül nyugodt és világos, kétszobás laká...
83 900 000 HUF
1 678 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (84139564)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Öt szobássá alakítható felújított lakás ÚJLIPÓTVÁROSBAN. Eladó Budapest egyik felkapott kedvelt környékén, Újlipótvárosban, eg...
147 000 000 HUF
1 348 623 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal