Eladó lakás Dunakeszi környékén (20982 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 982 db
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (53411835)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, napfényes otthon extrákkal az Újhegyi lakótelepen! Budapest x. kerület, 50 nm, v. emelet, azonnal költözhető. Lif...
69 000 000 HUF
1 380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (67247337)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényesen felújított, azonnal költözhető lakás eladó kiváló ELHELYEZKEDÉSSEL! Eladásra kínálok egy 53 nm-es, 2. emeleti lakás...
99 500 000 HUF
1 877 358 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55428396)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Különleges ajánlat: kettő berendezett lakás airbnb lehetőséggel eladó az Angyalföld kertvárosi részén található Mosoly utcában....
52 000 000 HUF
945 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (56732664)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XIII. kerületben egy második emeleti, 45 nm-es, amerikai konyhás nappalival, plusz egy hálószobával rendelkező 2015 évb...
84 000 000 HUF
1 866 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59734786)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó exkluzív 2 szobás lakás a Marina Parton vízparti társasházban! Fedezze fel a modern városi életstílus és a természet köze...
82 500 000 HUF
1 683 673 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27259738)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Kellemes otthon, kiváló lokáció***For English text please scroll Down! Budapest egyik legkeresettebb lokációjában, a XIII. É...
79 000 000 HUF
1 680 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63225199)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Prémium garzonlakás eladó a XIII. kerület legkedveltebb részén panorámás terasszal, teljes bútorzattal, teljeskörű felújítással...
75 000 000 HUF
1 744 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29444964)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIII. Marina-parti lakóparkban eladó újépítésű studiólakásÁtadás 2027 Q4Budapest XIII. kerületében, a közkedvelt Marina parton,...
67 990 000 HUF
1 942 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (33598337)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, erkélyes, napfényes otthon az Újhegyi lakótelepen! Eladásra kínálunk egy 68 m²-es, napfényes 3 szobás, erkélyes 9. ...
66 900 000 HUF
983 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79517735)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vannak utcák, ahol nem csak lakni lehet, hanem jól élni. A Szekszárdi utca pontosan ilyen. Egy olyan városi mikrokörnyezetbe...
61 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (22722397)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. kerület Dózsa György út Fejlődő környék Otthon Start Programra alkalmas Eladó egy 40 nm-es, jó állapotú, két különnyíló s...
75 000 000 HUF
1 875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (33333654)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Otthon a Duna és a Rákos-patak között panorámával és naplementével A XIII. kerület szívében, Angyalföld és Vizafogó találkozás...
79 800 000 HUF
1 375 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63463948)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a Marina Parton 2009-ben épült házban a közkedvelt Marina Part lakóparkban eladó 51 nm modern nagy erkélyes lakás....
103 800 000 HUF
2 035 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (67943733)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern, galériás okosotthon eladó a 13. kerületben! a XIII. kerület egyik legjobb részén, a Visegrádi utca elején, a körúthoz k...
59 000 000 HUF
1 439 024 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (34385344)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Stílus és modern technológia találkozása Újlakon alakítsd saját ízlésedre új otthonod! Budapest II. kerületének egyik legkedvel...
72 900 000 HUF
2 082 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (82386144)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újlipótvárosban egy 48 m2-es, felújított, földszinti lakás! Az ingatlan utcai nézetű, déli fekvésű - így jó a benapozotts...
76 800 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45845538)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. kerület Újlipótvárosi részén, azonnal költözhető, kétszobás lakás! Pár percre a Duna-parttól, kedvelt környéken, jó köz...
64 900 000 HUF
1 622 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (73527343)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
66 900 000 HUF
983 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (52393832)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 30 m2-es, azonnal költözhető lakás a XIII. kerületben, a Balzac utcában! Budapest XIII. kerületének közkedvelt részén, ...
73 000 000 HUF
2 433 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (59978362)
51 napja a megveszLAK-on