Eladó lakás Dunakeszi környékén (20983 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 983 db
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (88389957)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
III. kerület, Békásmegyer frekventált részén egy 50 m2-es, 2 szobás, 3. emeleti, lodzsás lakás eladó. Csendes környéken talál...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (54254264)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a Szilassy úton természetközeli, panorámás otthon Gyönyörű természeti környezetben, a Szilassy úton kínálunk eladá...
91 900 000 HUF
1 838 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97233517)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ferdinánd gardenben, első lakónak, újépítésű lakás a 13. kerület szívében terasszal, GARÁZZSALAmerikai konyhás nappali + 1 háló...
84 400 000 HUF
1 758 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (31369476)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest belvárosának egyik legpezsgőbb részén, a Erzsébet körút vonzáskörzetében kínálunk megvételre egy belső kétszintes, tel...
93 900 000 HUF
1 878 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47594794)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Andrássy út és a Kodály Körönd szomszédságában, a csendes Aradi utcában eladó egy két hálós amerikai konyhás ingatlan. a köz...
145 000 000 HUF
1 746 987 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (63245668)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Galériázott, felújítandó garzonlakás 30+11 nm, kiváló KÖZLEKEDÉSSELIngatlan jellemzői:Tulajdoni lapon: 28 nmValós alapterület: ...
43 900 000 HUF
1 567 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74426774)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Két lakás egyben 98 m², két külön bejárattal, teljes felújítással ritka lehetőség Újlipótváros ikonikus részénÚjlipótváros egyi...
170 000 000 HUF
1 789 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74124673)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, bútorozott - gépesített, azonnal kiadható lakás, a városliget szomszédságában! a világszínvonalon megújult Városlig...
47 500 000 HUF
2 159 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27359924)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Újlipótváros egyik legszebb Bauhaus épületében, bútorozott, azonnal költözhető, szép állapotú otthon! XIII. kerület Csanády utc...
129 000 000 HUF
1 842 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24754162)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás a Klauzál tér mellett kiváló befektetés a VII. kerület szívében! Budapest XIII. kerületének egyik legnépszer...
55 200 000 HUF
1 903 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73943637)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII kerületben 2 szobás, nagy erkélyes lakás eladó a Teve utcában! Kínálunk egy csendes, napos, amerika-konyha nappali+ szobás...
70 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46531738)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Zsinagóga mellett, szép kilátással - szuper adottságokkal rendelkező lakás! - Rumbach Sebestyén utca sarkán- patinás, liftes ép...
450 000 EUR
1 778 742 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (88239266)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a 6. kerületben, a Csengery utcában (megújult burkolattal, járdával és zöld szigetekkel) közel az Andrássy úthozSzépen fe...
109 900 000 HUF
1 110 101 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (19398396)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, bútorozott - gépesített, azonnal kiadható, erkélyes lakás, a városliget szomszédságában! a világszínvonalon megújul...
95 000 000 HUF
1 696 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (78765277)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, 2 szobás lakás a Városliget szomszédságában-kiváló lokáció Eladó egy 67 m²-es, jó elosztású, téglaépítésű lakás a Váro...
86 000 000 HUF
1 283 582 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (72999547)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
VII. kerület Külső Erzsébetváros, Dembinszky utca VÁROSliget szószerint a KÜSZÖBÖN! Csak hozd a ruhát meg egy matracot és máris...
59 000 000 HUF
1 966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47479137)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, nagy erkélyes lakás! Eladó XIII. kerület, Lőportárdűlőn egy 46nm-es, 2 szobás, udvari nézetű lakás, 12nm erkéll...
93 500 000 HUF
2 032 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (93737243)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VI. kerületi, a Podmaniczky utca és az Andrássy út között elhelyezkedő 80 m²-es lakás eladó! Eladóvá vált a Rózsa utcában egy 8...
99 800 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (65773674)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált egy ritka adottságú, jól karbantartott nagypolgári lakás Újlipótváros egyik legkeresettebb részén. a XIII. kerület...
145 900 000 HUF
1 677 011 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47644644)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Üzlet + otthon egyben Budapest szívében befektetésnek és saját vállalkozásnak is tökéletes! Budapest VII. kerületének frekventá...
72 500 000 HUF
2 071 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal