Eladó lakás Dunakeszi környékén (20982 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 982 db
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (97657592)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetőknek stabil hozamú, azonnal kiadható garzon ÚjpestenEladó egy 35 m²-es + 4 m² erkélyes, 2. emeleti, klimatizált, belső...
61 900 000 HUF
1 768 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (73544187)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest II. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Kanadai Nagykövetség közvetlen közelében kínálunk eladásra egy 1 plusz 1...
99 900 000 HUF
1 637 704 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (56997777)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújítandó ingatlan újlipótváros SZÍVÉBEN! Eladó Budapest XIII. kerületének egyik legnépszerűbb területén, Újlipótvárosban, e...
96 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (92498912)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, 2 szobás lakás loggiával, zöld környezetben XVI. kerület, Centenáriumi lakótelepen! ! ! Eladó egy 55 m²-es, jó állap...
68 900 000 HUF
1 252 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (82781956)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest VII. kerület, Garay tér közelében, kiváló műszaki állapotban lévő, utcai bejáratos, félszuterén, kiváló elosztás...
62 900 000 HUF
838 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35424442)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladásra kínálom Budapest szívében, ezt a 110 nm felújított, 3+1 szobás, különleges atmoszférával rendelkező, napos, világos bú...
109 000 000 HUF
1 009 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (89777797)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Iii. kerületben 52 nm-es, 2 külön nyíló szobás, világos 3. emeleti panel lakás eladó! *** Az ingatlan nyugati fekvésű, abla...
61 900 000 HUF
1 190 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (44237337)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
***Ii. kerület, budaligeten nappali + 3 hálószobás, panorámás, 4 erkélyes lakás eladó! *** A Budapest II. kerületének egyik zö...
94 900 000 HUF
1 186 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (72724334)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újszerű 1 szobás lakás eladó 3. kerület kedvelt részén, Óbudán. 2004-Ben épült társasház harmadik emeletén eladó ez a bruttó ...
72 990 000 HUF
1 920 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45497844)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 25 nm - es öröklakás.
33 100 000 HUF
1 324 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (54283837)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ingatlan Budapest 12. kerület, Városmajor utcában, a Déli Pályaudvar felőli oldalon, utcafronti bejárattal rendelkező üzl...
51 990 000 HUF
945 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (69775174)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miért pont ezt vegye meg? -Kisebb összegű befektetéssel Budapesti ingatlan tulajdonosa lesz, kifejezetten jó környéken, -pa...
28 900 000 HUF
1 806 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (31455793)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békásmegyer–Ófalu határán várja új tulajdonosát egy földszinti, 74 nm-es, egyedi beépített erkéllyel rendelkező, 4 emeletes tár...
89 900 000 HUF
1 214 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (95456752)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Egy különleges lehetőséget kínálunk Önnek Budapest 07. kerületében, a Külső Erzsébetváros szívében, ahol egy tágas, 118 négyzet...
124 800 000 HUF
1 057 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (21841431)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A XIII. kerületben, a Teve utcában, kiváló közlekedéssel, mégis nyugodt, rendezett környezetben, a sidi angel lakóparkban kínál...
96 990 000 HUF
1 796 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (53121746)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kisfaludy projekt – új építésű társasházi lakások a IV. KERÜLETBEN Budapest IV. kerületében, csendes kertvárosi környezetben v...
81 500 000 HUF
1 216 417 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (74247465)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezd fel ezt a kivételes lehetőséget, amely ideális választás fiatalok és családosok számára, akik egy tágas, kényelmes ottho...
115 000 000 HUF
1 277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (63938695)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest IX. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Ferenc körúton található ez a 84 nm-es, felújítandó állapotú lakás, ame...
89 900 000 HUF
1 070 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (24555176)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapest XIII. kerületében, a Szent László úton kínálok megvételre egy 53 m²-es, 1 + 2 félszobás, 2. emeleti lakást egy 1990-be...
99 500 000 HUF
1 877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi egyéb lakás hirdetés (35745777)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, polgári eleganciát árasztó lakás erkéllyel a rózsadomb SZÍVÉBEN! ! Budapest II. kerületében, Rózsadomb közelében,...
145 000 000 HUF
1 726 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal