Eladó lakás Dunakeszi környékén (20981 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 981 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (37347199)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Panorámás, erdőkapcsolatos duplex penthouse budaligeten – a budai luxus új szintje (TULAJDONOSTÓL) Budaliget egyik legexkluzív...
205 000 000 HUF
1 990 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74153999)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Újlipótvárosban, a Westend szomszédságában eladó egy kiváló elosztású, 93 nm-es polgári lakás. A negyedik emeleti ingatlan je...
102 900 000 HUF
1 106 451 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46233269)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Prémium kivitelezésű, azonnal költözhető lakás a 2024-ben átadott park west lakóparkban, a 13. kerület dinamikusan fejlődő RÉSZ...
91 900 000 HUF
2 241 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49747894)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napsütéses saroklakás a kassák terrace-ban – 51 nm + 11, 5 nm erkély, teljes BERENDEZÉSSEL! Eladó egy különleges, belső építé...
124 990 000 HUF
2 450 784 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49525957)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Egyedi tér, kivételes lokáció, végtelen lehetőség – ritka kombináció ÚJLIPÓTVÁROSBAN! Eladó egy 70 m²-es, tágas, karakteres l...
99 900 000 HUF
1 427 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (52543344)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Alakítsd saját STÍLUSODRA! VILÁGOS, parkra néző 3 szobás lakás a 13. kerületben – országbíró sétány MELLETT! A 13. kerület ...
72 900 000 HUF
1 256 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (66933523)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a Marina parton egy világos, utcára és belső udvarra is nézető, 86 nm-es, nappali + 3 hálószobás, 29 nm erkéllyel rendelk...
185 700 000 HUF
2 159 302 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39746624)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a Marina parton egy világos, utcára és belső udvarra is nézető, 88 nm-es, nappali + 3 hálószobás, 29 nm erkéllyel rendelk...
189 000 000 HUF
2 147 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (25565454)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Egyedi alaprajz, letisztult dizájn, luxusminőség és vízparti közelség - Ilyen lakás csak egy van a Marina- Parton! Eladó tágas...
242 500 000 HUF
2 787 356 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63587612)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó a Marina parton egy tágas és világos, három égtájra néző, 92 nm-es, nappali +3 hálószobás panorámás, legfelső emeleti lak...
213 900 000 HUF
2 325 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (53449292)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 95 négyzetméteres, földszinti kertkapcsolatos lakás, amely Vác településének szívében található, csendes és nyugodt k...
70 000 000 HUF
736 842 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (63486344)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
**Eladó egy 105 m²-es, saját kertrésszel, felszíni beállóval, garázzsal rendelkező, téglaépítésű lakás Vácon. ** A 2006-ban épü...
80 000 000 HUF
761 904 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (63375343)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
**Eladó egy 200 m²-es, saját kertrésszel, felszíni beállóval, garázzsal, pincével rendelkező, téglaépítésű kétlakásos társasház...
150 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (27335453)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Szent István Bazilika közvetlen szomszédságában eladó egy klasszikus polgári lakás! (ENG) Két lakássá alakítható, két külön ...
196 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74726734)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma