Eladó lakás Dunakeszi környékén (20981 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 981 db
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (21536191)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
III. kerületben nagy teraszos, garázsos, két szobás lakás jó áron keresi GAZDÁJÁT! Jó tudom, van egy pár lakás a III. kerület...
115 000 000 HUF
1 493 506 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44452879)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálom Budapest VII. Ker. Erzsébetváros-Ligetváros részen, 2 szintes téglaház első emeletén található, 25nm-es, egy...
39 900 000 HUF
1 596 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (37364593)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 49 m²-es, felújítandó lakás a Molnár utcában, Budapest belvárosának egyik legkedveltebb részén. Az ingatlan egy rende...
89 000 000 HUF
1 816 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (98469438)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vizafogó közkedvelt részén eladó egy jelenleg felújítás alatt álló, 54 nm-es, keleti fekvésű, 10. emeleti panel lakás, amely 2 ...
72 900 000 HUF
1 401 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (74373637)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Óbudán eladóvá vált egy 3 emeletes téglaépítésű társasház 1. emeletén lévő, 53 nm-es, 2 szobás lakás. A lakásról: Az ingatla...
72 900 000 HUF
1 375 471 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (93649997)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló befektetési lehetőség a VI. kerületben, a Podmaniczky utcában Eladó a Podmaniczky utcában egy 50 m²-es, földszinti, tel...
57 000 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (93393957)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Vác kedvelt, nyugodt részén, a Csendesréti lakóparkban kínálunk megvételre egy 2018-ban épült, igényesen kialakított, belső két...
89 000 000 HUF
1 098 765 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (64387344)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Kétgenerációs családi ház eladó Rómaifürdőn, kiváló befektetési lehetőséggel! 4 Lakásos társasház is építhető rá! Budapest II...
399 000 000 HUF
1 813 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (48525627)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy jó adottságú téglaépítésű lakás Budapest belvárosában, az Osvát utcában. A 65 négyzetméteres ingatlan a magasföldszi...
72 900 000 HUF
1 121 538 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (41257993)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, tágas lakás két bejárattal a körút közelében, liftes házban! Eladó egy 92 m2-es, jó állapotú, 2 szobás lakás a körút...
109 900 000 HUF
1 194 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (85925638)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó a IX. kerületben, rendezett és közkedvelt környéken egy 60 nm-es, 2 szobás, 2. emeleti lakás! A társasház 2010-ben telje...
119 900 000 HUF
2 032 203 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (17393689)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a belváros szívében, a 7. kerület közkedvelt részén, a Klauzál utcában – pár lépésre a Klauzál tértől és a Gozsdu udvartó...
53 800 000 HUF
1 630 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (95633923)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás lakás, Airbnb engedéllyel, a bem RAKPARTON. I. , a Halász utca közelében, rendezett társasházban, félemeleti, 101 nm...
189 000 000 HUF
1 871 287 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (33973497)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, 3 szobás lakás eladó a Flórián tér közelében, csendes utcában - kertkapcsolatos társasházban. Eladó 54 m²-es, 3 szob...
79 900 000 HUF
1 479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93633373)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. kerületében, a Belső-Erzsébetvárosban, az Akácfa utcában vált eladóvá ez a bár felújítandó, de jó adottságú lakás...
47 000 000 HUF
1 807 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74397415)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, csendes otthon kiváló közlekedéssel – Zugló szívében, azonnali szerelem! Budapest XIV. kerületének kedvelt részén, a...
62 000 000 HUF
1 319 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (45363552)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest 3. kerületében egy 58 nm-es 2 szobás, erkélyes tégla lakás a Flórián tér szomszédságában! A három szintes társ...
71 990 000 HUF
1 241 206 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (96174995)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minigarzon eladó! 7. kerületben, Szinva utcában, rendezett társasház magasföldszintjén, 89 nm alapterület + 46 nm ingatlan, 5 l...
43 800 000 HUF
1 183 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (76784945)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi kislakás eladó! Eladó a 6. kerületben, a Bajcsy-Zsilinszky úton egy 37 nm-es, 1 szobás, 4 m belmagasságú, nagy ablak...
61 900 000 HUF
1 672 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (35647684)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerületében eladó egy 52 nm-es, 2 szobás, világos 3-ik emeleti lakás. Az ingatlan nyugati fekvésű, ablakai a hegy...
61 900 000 HUF
1 190 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal