Eladó lakás Dunakeszi környékén (20974 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 974 db
Eladó Pomázi tégla lakás hirdetés (33649687)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Érvényes építési engedéllyel! 3%-Os start hitel és CSOK igénybevehető rá! Átadás 2026 szeptember Az ikerház lakásai praktiku...
99 900 000 HUF
825 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (73648439)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladásra kínálunk La Siesta Lakóparkban egy 146nm-es, Nappali+4, belső 2 szintes penthouse lakást, 2 fürdővel + egy vendég wc-m...
299 990 000 HUF
2 054 726 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (68954349)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó a II. kerületben 65nm nappali+2szobás 2 fürdőszobás lakás Liftes házban. Elegancia és Csend a Városmajornál – Trombitás...
159 900 000 HUF
2 460 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (67675931)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 130nm Nappali +3hálós 2fürdőszobás i. emeleti lakás Luxus és Adrenalin a Római-parton – Közvetlen Duna-parti Minimál Rez...
500 000 000 HUF
3 846 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (42854698)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
500 000 000 HUF
3 846 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (52269273)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló ár/érték arány! Eladó lakás Mártonhegyen – csendes utcában garázzsal! Mártonhegy egyik nyugodt, rendezett utcájában ...
179 900 000 HUF
2 220 987 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (68682368)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Luxuslakás a Parlament Szomszédságában – Alkotmány utca Exkluzív lokáció: a Parlamenttől mindössze 100 méterre, a frissen kial...
256 000 000 HUF
2 976 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (34493196)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
5. kerületi Amerikai Stílusú Luxuslakás Exkluzív életérzés: 146 nm-es, nappali + 2 szobás, 5. emeleti luxus ingatlan, amely am...
309 986 502 HUF
2 123 195 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (73448374)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó, Óbuda kertvárosi részén egy háromemeletes társasház 2. emeletén egy 93 m²-es lakás. A ház korszerűsítése folyamatosan ...
134 000 000 HUF
1 440 860 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (49494688)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Óbudán, Csillaghegyen egy 70 nm (1+ 2 félszobás) lakás 13 nm-es terasszal -az ingatlan ára tartalmazza a kizárólagos has...
122 500 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (38443499)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 215 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5+ 1 fél
Tégla építésű, 215 m2-es (nettó 190 m2), 6 szobás lakás eladó! Sőt, 2 gépkocsi beálló és egy tároló is a vételi ár része! A ...
229 000 000 HUF
1 065 116 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (95397383)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
73 m2 - 3 szoba - erkély - panoráma - gardrób - Békásmegyer hegy felőli oldala Eladásra kínálok Békásmegyer hegy felőli oldalá...
79 900 000 HUF
1 094 520 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (93479379)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
106 m2 -  3 szoba -  dupla komfort -  saját használatú kert -  saját garázs! Alkalmas lakásnak, irodának, rendelőnek, cégközp...
159 900 000 HUF
1 508 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (29316757)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a Királyok útján egy zsákutcában található, átmenő forgalomtól mentes, gyönyörű parkosított környezetben elhe...
74 900 000 HUF
1 337 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (68635787)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó prémium, újszerű lakás a XII. kerületben a Kis-Svábhegyen! 2024-Ben épült, prémium minőségű, bruttó 105 m²-es (nettó 91...
359 900 000 HUF
3 427 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (48894895)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó azonnal költözhető, felújított panellakás békásmegyer dunai OLDALÁN! Eladó Budapest, 3. kerület, Békásmegyer Duna felől...
72 990 000 HUF
1 459 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (93432717)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy 131 nm-es, nappali + 3 hálós, 2 fürdőszobás tégla lakás a XII. kerületben Istenhegyen, csendes zöldövezeti mellékutcá...
299 000 000 HUF
2 282 442 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (44373338)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Városmajor közvetlen közelében kínálunk eladásra egy 74 m²-es, háromszobás, két erkélyes, saroklokációjú lakást a hatodik eme...
179 900 000 HUF
2 431 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (45346396)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern villák Harsánylejtőn Megvételre kínálok netto 66, 3m2-es nappali + 2hálószobás, nagy teraszos(20m2), 2emeleti panorámás...
191 000 000 HUF
2 513 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (74439987)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern villák Harsánylejtőn Megvételre kínálok liftes házban 1. emeleti, netto 68, 6m2-es nappali + 2hálószobás lakást, panorá...
158 840 000 HUF
2 206 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal