Eladó lakás Dunakeszi környékén (20988 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 988 db
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (84737927)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Földszinti kertkapcsolatos lakás MODERN villák Harsánylejtőn Megvételre kínálok netto 68, 9m2-es nappali + 2hálószobás, nagy ...
168 960 000 HUF
2 194 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (32653127)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern villák Harsánylejtőn Megvételre kínálok netto 68, 9m2-es nappali + 2hálószobás, nagy teraszos(20m2), földsznti lakást ...
181 470 000 HUF
2 297 088 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (53584294)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Csak költözni kell, eladó Bp. , III. Ker. , Kaszásdűlőn, egy teljes körűen felújított, 55 nm-es, amerikai konyhás – erkélyes na...
79 900 000 HUF
1 452 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (32499735)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szentendre óvárosában eladó egy ÚJSZERŰ TÉGLALAKÁS. /105 Nm-es nappali + 3 szobás/ belső kétszintes + 2 db autóbeálló elektro...
149 900 000 HUF
1 427 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (28968737)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladásra kínálok Rómaifürdőn egy Nappali+3 hálós, duplakomfortos, kertkapcsolatos, nettó 160nm-es lakást. Az ingatlant 2025-b...
286 900 000 HUF
1 793 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (11778935)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Oázis Óbuda szívében Napsütötte teraszok, elegáns otthonok, kertvárosi hangulat A beruházásról: A projekt III. kerületben, Tö...
199 900 000 HUF
2 408 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (91592425)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Oázis Óbuda szívében Napsütötte teraszok, elegáns otthonok, kertvárosi hangulat A beruházásról: A projekt a III. kerületben, ...
209 900 000 HUF
2 528 915 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (12972353)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Oázis Óbuda szívében, azonnal költözhető.  Napsütötte teraszok, elegáns otthonok, kertvárosi hangulat A beruházásról: A proje...
148 900 000 HUF
1 959 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (49743836)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Oázis Óbuda szívében, Azonnal költözhető! Napsütötte teraszok, elegáns otthonok, kertvárosi hangulat A beruházásról: A proj...
148 630 000 HUF
1 955 657 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (58478256)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
III. Ker. Óbuda, Waterfront City lakóparkban Duna-parti panorámás ingatlan eladó. Az Ybl-Díjas irodája által tervezett Waterf...
149 900 000 HUF
2 081 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (35642244)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Városi és dunai panorámás, legfelső emeleti LAKÁS Eladó kiváló elosztású, új építésű, nappali+3szobás, dupla teraszos, panorám...
270 000 000 HUF
2 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (33782381)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyírpalota utcában  eladó egy első emeleti, 69 nm-es, 2 + 2 félszobás, erkélyes panel lakás. Az ingatlan a fürdőszoba kivételé...
72 900 000 HUF
1 056 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (53322842)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó modern lakás, nagy terasszal és saját medencével. A lakás 58nm, amerikai konyhás nappali + hálószoba + gardrób +fürdő+ ...
129 000 000 HUF
2 224 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (44436327)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Unikális lakás ELADÓ! ***Budai elegancia, reprezentatív terek, maximális kényelem, polgári életérzés*** A XII. kerületben, a...
219 900 000 HUF
2 155 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (85348647)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tiszta tulajdoni lap, megbízható eladó, költözés megegyezés SZERINT!   60 m2 2 szoba 2 erkély beépített szekrény saját tároló ...
87 500 000 HUF
1 458 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (27978557)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 242 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó II/a Máriaremetén 242nm Nappali+4szobás új építésű családiház 684nm telekkel. Kertvárosi környezetben, csendes környéke...
550 000 000 HUF
2 272 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (73182352)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XII. Ker. Virányoson  76. 6 Nm nappali+2 szobás tetőtéri lakás, 6 lakásos társasházban 1250nm telekkel. . Csendes  - ...
214 900 000 HUF
2 790 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (95382995)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XII. Ker. Virányoson  94 nm nappali+2 szobás tetőtéri lakás, 6 lakásos társasházban 1250nm telekkel. . Csendes  - kön...
249 900 000 HUF
2 658 510 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (23936793)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a XII. Ker. Virányoson  105. 38 Nm nappali+3 szobás I. emeleti lakás, 6 lakásos társasházban 1250nm telekkel. . Csendes...
299 900 000 HUF
2 856 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (25324463)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a XII. Ker. Virányoson  113. 42 Nm nappali+3szobás földszinti lakás, 6 lakásos társasházban 1250nm telekkel. . Csendes ...
314 900 000 HUF
2 786 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal