Eladó lakás Dunakeszi környékén (20988 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 988 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54977488)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Marina Parton eladó 3 szobás, nagy erkélyes lakás! Akár beállóval, tárolóval. Ajánlom családosoknak és időseknek is. Olyanokn...
119 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63226497)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy gyönyörű, kiváló állapotú okosotthon Budapest XIII. kerületében, Angyalföld szívében. Ez a modern, 51 négyzetméteres ...
124 800 000 HUF
2 447 058 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (59326454)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
2-Es lakás: 101m2, Nappali+3 háló, duplakomfort, nem közvetlen kertkapcsolattal, de tartozik hozzá: 160 m2 kert.  1 Db kényelm...
277 750 000 HUF
2 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (89532645)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Budapesten, a 12. kerület szívében egy felújított, 61 nm-es lakást a Németvölgyi úton. A lakás teljeskörű fe...
109 900 000 HUF
1 801 639 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (28771757)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó a VI. -Ker. Ben 1, 5szobás Extravagáns belvárosi lakás! 95 Nm-es alapterület, kiegészítve a háló fölött elhelyezkedő ga...
190 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (44633894)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Azonnal költözhető! Eladó az 1916-ban a Ráday család által 50 cm-es mészkőfalakkal épített villa legszebb lakása.  A 2000-es...
269 000 000 HUF
1 992 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (25967378)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó II. Ker. Törökvész - Rózsadomb határán i. emeleti 195 nm (nettó), nappali + 4 hálós luxus lakás, plusz 56 nm terasz 466nm...
698 000 000 HUF
3 579 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (93992699)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 256 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
A XII. kerület Orbánhegyen, 3 lakásos, kertes, liftes társasházban belső kétszintes (nettó 152 + 101 m2), panorámás, déli fekvé...
499 000 000 HUF
1 949 218 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (36392441)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó az v. Ker. Vadász u. -Ban II. emeleti 34 nm galériázott (20nm) design lakás. A házban nincs LIFT! A lakás néhány éve ...
75 000 000 HUF
2 205 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (77337873)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy kivételes, 95m² alapterületű luxuslakás Budapest III. kerületének egyik legkedveltebb részén, az Erdőalja úton. AMI...
249 900 000 HUF
2 550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (27755148)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó egy 2 lakásos társasházi lakás. Könnyedén össze is nyitható, de jelen állapotában remek választás szét-, vagy összeköltö...
195 000 000 HUF
1 585 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (34715753)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
2 Lakásos sorházi lakás 188 m2 lakórész, 279 m2 saját telek 1 terasz, 1 erkély, garázs, autóbeálló A ház a Duna parthoz közel,...
254 900 000 HUF
1 355 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (44396644)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
239 000 000 HUF
1 271 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári tégla lakás hirdetés (93766639)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Új építésű 90. 3 Nm 3szobás 1 emeleti lakás 9 lakásos társasházban Pilisvörösváron! VARHATO befejezes 2025  A lakások ...
130 862 000 HUF
1 454 022 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (22565448)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Most, Ajándék 1 db teremgarázs hellyel!  Megvételre kínálok egy igazán ritka adottságú, belső kétszintes duplex lakást Óbuda s...
285 750 000 HUF
2 026 595 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (49483734)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Most ajándék 1 db teremgarázs hellyel!  Megvételre kínálok egy igazán ritka adottságú, belső kétszintes duplex lakást Óbuda sz...
269 000 000 HUF
2 022 556 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (79934312)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 236 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó II. Ker. Rózsadombon Újépítésű 236 nm 4szobás földszinti lakás 915nm saját kertrésszel:  6 lakásos környezettudatos prém...
700 000 000 HUF
2 966 101 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (64325773)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ár nem irányár! ! ! HAMAROSAN költözhető energiatakarékos LAKÁSOK! Eladó III. Kerültben, Óbudán kis lakásszámú, liftes  ...
98 175 000 HUF
1 785 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (49533783)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a Waterfront city legjobb, legszebb lakása! Ez az egyik egyetlen, aminek örökpanorámája lesz a város irányába, illetve am...
388 400 000 HUF
3 530 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (59264724)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 3. kerület, Aranyhegyen egy 210 nm-es, 4 szobás, felújított téglalakás egy kétlakásos társasházban, mely egy 1796 nm-es t...
227 000 000 HUF
1 080 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal