Eladó lakás Dunakeszi környékén (20988 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 988 db
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (44349381)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető, teljes körűen felújított, modern, klímás, 3 szobás panellakás kiváló lokációban! Ha egy ízlésesen felújít...
83 900 000 HUF
1 233 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46941465)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Kizárólag Nálunk! *** Önálló HRSZ. ! Budapest, VII. kerület, az Almássy térhez és az Állatorvosi Egyetemhez közel kínálunk...
42 900 000 HUF
2 145 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (98964738)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Osp*** Budapest, IX. kerület, a méltán közkedvelt sétáló Ráday utcában kínálunk eladásra egy 46 nm-es, 2 szobás, nagy belmag...
69 900 000 HUF
1 519 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34359463)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Felújított, világos lakás a Corvin negyedben! 2 Lakás egyben (Otthon Start támogatásra is alkalmas! ) Budapest VIII. kerületéb...
108 500 000 HUF
1 023 584 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (97791959)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Felújított garzon eladó a 9. kerület legkeresettebb részén! A Ferenc körút és Tompa utca sarkán, kiváló ...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (62195547)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes, erkélyes lakás a Corvin-negyed szívében! Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő részén, a közkedvelt...
77 500 000 HUF
1 230 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (63334995)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes, különleges adottságú lakás az i. kerület szívében! Budapest egyik legkeresettebb részén, az i. kerületben kíná...
245 000 000 HUF
1 991 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (93939552)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lakás eladó a József Attila lakótelep szívében? Kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek! Budapest 9. kerületének e...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (46789498)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított 2 szobás panel lakás! III. Békásmegyer hegy felőli részének egyik legjobb részén, a Csobánka tér közelében, normáli...
61 900 000 HUF
1 213 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (78146944)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1+1 fél szobás lakás a x. kerületben Kőbányán! Budapest x. kerületének közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 41 nm-...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (34366439)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest I. kerület, Logodi utca, zöldpanoráma, luxus minőség A Logodi utca csendes részén, a Várnegyed közvetlen közelében el...
249 900 000 HUF
2 474 257 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (93999351)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy kis lakás nagy lehetőséggel a XIV. kerületben, közel az IKEA-hoz. Van az a lakás, amelyik nem tökéletes? De pont ezért le...
61 000 000 HUF
1 244 897 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27847459)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
77 500 000 HUF
1 230 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (71394537)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
61 900 000 HUF
1 213 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (38974351)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Papp László Sportaréna szomszédságában, csendes, ősfás mellékutcában, megvételre kínáljuk ezt a 46 nm-es, nappali+ plusz háló...
57 900 000 HUF
1 258 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (85947433)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Mátyásföldön, a Naplás tó mellett, a madárcsicsergős Petőfi kertre néző, gyönyörűen felújított, napfényes, 33 nm-es, 1. 5 Szobá...
54 900 000 HUF
1 663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (73442749)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kényelmes otthon, remek elhelyezkedéssel Kőbánya szívében! Ez a világos, jól kialakított lakás tökéletes választás lehet akár e...
65 490 000 HUF
963 088 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (64538338)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
II. kerület Bimbó úti 93 m²-es ingatlan eladóIdeális rendelőnek, irodának vagy igényes otthonnak, hatalmas közös kerttel! a Bim...
144 500 000 HUF
1 553 763 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (32219143)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
10. kerület központjához közel, a Mádi utcában eladó egy teljes mértékben, minőségi anyagokkal felújított 27 nm-es + 6 nm galér...
48 400 000 HUF
1 792 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (59484879)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest x. kerületében eladó egy teljeskörűen felújított, 25 m²-es garzonlakás! Kiváló elhelyezkedésű, polgári tégla társasház...
22 700 000 HUF
908 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal