Eladó lakás Dunakeszi környékén (20985 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 985 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45538471)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szuper ár/érték arány a Teleki téren! ! ! Akár befektetőknek is! A VIII. kerület egyik legfrekventáltabb részén, a Teleki tér...
84 900 000 HUF
964 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (66684311)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, erkélyes, i. emeleti, zuglói lakás, közel a városligethez! Eladó egy 93 nm-es (+ 3 nm-es erkély), nagyon jó adottság...
99 000 000 HUF
1 064 516 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (23675339)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 2. kerületben, a Budai Vár lábánál, felújított 82 nm, 2 szobás tágas lakás! / For English please scroll down! Bel-Bud...
145 000 000 HUF
1 768 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (17334774)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lakás eladó a József Attila lakótelep szívében? Kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek! Budapest 9. kerületének e...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (72563849)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Azonnal költözhető, világos, 3. emeleti polgári lakás a IX. kerületben, a Ferenc tér közelében*** Eladásra kínálok Budapest...
89 900 000 HUF
1 182 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (55436443)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Otthon Starttal is megvásárolható kivételes befektetés a Fővám téren, a Szabadság híd lábánál. Budapest egyik legértékállóbb,...
109 900 000 HUF
1 526 388 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (93459275)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó a VI. kerület frekventált, de csendes részén, a Szondi utcában egy 88 nm-es, első emeleti, kiváló adottságokkal rendelkez...
135 000 000 HUF
1 534 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (99535954)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Felújított garzon eladó a 9. kerület legkeresettebb részén! A Ferenc körút és Tompa utca sarkán, kiváló ...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (57465554)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (18544992)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*****Egyedi elrendezésű 46nm-es, 1+2 félszobás otthon az Örs vezér terénél! ***** Napfényes, új külső hang- és hőszigetelt nyí...
64 900 000 HUF
1 410 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73377374)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5+ 1 fél
***Eladó egy kiváló elosztású, teljeskörűen felújított, galériás befektetési lakás Budapest szívében! *** Budapest egyik legjob...
82 100 000 HUF
1 080 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (14247254)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunára és kikötőre néző, vízparti lakás eladó a Marina Parton, hajókra néző terasszal! A XIII. kerület egyik legkeresettebb r...
169 900 000 HUF
2 359 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (18824438)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy jó állapotú, 32 m? -Es garzon lakás Budapest 13. kerületében! Ez a téglaépítésű, 50 cm vastag falakkal rendelkező ing...
53 900 000 HUF
1 684 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (84936927)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
2026 Év végén költözhető lakásokat kínálunk eladásra Budapest egyik legkedveltebb, ár/érték arányban legkiválóbb környéken, a 8...
83 761 200 HUF
1 745 025 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47457534)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kivételes befektetési lehetőség a XIII. kerület szívében - 25nm-es lakás ügyvédi megosztással, külön mérőkkel! Eladásra kínál...
44 900 000 HUF
1 796 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38927352)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó, erkélyes, nagypolgári LAKÁS! Budapest VIII. kerületében, a Palotanegyedben kínálok megvételre egy 96 nm-es, kétsz...
103 900 000 HUF
1 082 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (66333399)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Felújított, bútorozott 2+2 szobás lakás kiváló lokációban - XIII. kerület, Lőportárdűlő! Budapest XIII. kerületének frekventá...
89 900 000 HUF
1 302 898 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (28239593)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
59 847 600 HUF
1 813 563 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (58799775)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24353435)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, teljeskörűen felújított és berendezett lakás a hun UTCÁBAN! ! ! 48 Nm - nappali + háló - azonnal költözhető -...
71 900 000 HUF
1 497 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Dunakeszi környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal