Eladó lakás Dunakeszi környékén (20773 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 773 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (17441357)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
HU NAPFÉNYES lakás a klinikáknál, egyetemek közelében — kiváló befektetés vagy első OTTHON Eladó egy világos, nyugati tájolás...
44 900 000 HUF
1 069 047 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (71768531)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség a x. kerületben 3 szobás, földszinti panel lakás azonnali költözéssel! Eladó Budapest x. kerületében egy 3 s...
63 490 000 HUF
1 007 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (98559463)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti lakás Budapest 12. kerületében, a Galgóczy utcában! Budapest 12. kerületének csendes és zöldövezeti részén, ...
93 000 000 HUF
1 754 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (77331837)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényesen felújított, azonnal költözhető lakás eladó kiváló ELHELYEZKEDÉSSEL! Eladásra kínálok egy 53 nm-es, 2. emeleti lakást ...
99 500 000 HUF
1 877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (44232573)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
151 M² – 1, 23 M Ft/m² – felújított, erkélyes lakás a Liliom utcában Eladó a IX. kerületben, a Liliom utcában egy 151 m²-es, 3...
186 000 000 HUF
1 240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (88136634)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nappali + 3 hálószobás, gardróbos, modern gépesített konyhás, magasföldszinti, erkélyes társasház lakás saját parkolóhellyel eg...
89 000 000 HUF
1 534 482 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (54459435)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó nagypolgári lakás a II. kerület, Víziváros kedvelt utcájában Teljeskörűen felújított, 121 m²-es, első emeleti nagypolgári...
155 000 000 HUF
1 280 991 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (98337433)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Káposztásmegyeren! ! (4. Ker), egy négy emeletes, sátortetős házban, egy 4. emeleti plusz tetőtéri lakás(belső kétszinte...
99 800 000 HUF
1 134 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (53783998)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényesen felújított, ! ! AZONNAL költözhető lakás eladó kiváló ELHELYEZKEDÉSSEL! Eladásra kínálok egy 53 nm-es, 2. emeleti la...
99 500 000 HUF
1 877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (72345527)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest Városkapu közelében, ! ! Csendes mellék utcában elhelyezkedő, második emeleti, egy szobás, nyugati fekvésű 37nm-es, teh...
52 500 000 HUF
1 418 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (96455213)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó lakás a XIII. kerületben, a Marina parton! ! Legfelső szint, nagy terasz, gyors költözés! Budapest XIII. kerületének egy...
168 000 000 HUF
2 024 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (49237656)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Káposztásmegyeren! Azonnal költözhető! ! Káposztásmegyer egyik legkedveltebb részén, a Kordován téren kíná...
53 000 000 HUF
1 472 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39922999)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapesten, a XIII. kerület Angyalföld városrészén, egy 2021-ben épült, modern, liftes lakóparkban eladó egy 80 nm-es, 1. emele...
131 750 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43534954)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lokáció, közkedvelt lakópark, modern, fiatalos lakások! Budapesten, a XIII. kerület Angyalföld városrészén, egy 2021-be...
111 600 000 HUF
1 594 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38587941)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
131 750 000 HUF
1 646 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (71792528)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zugló szívében, Budapest 14. kerületében modern és fiatalos otthonok eladók Budapest 14. kerületének központjában, Zugló szívé...
80 230 000 HUF
1 782 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71857941)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
113 150 000 HUF
1 639 855 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39544492)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
135 750 000 HUF
1 616 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33595454)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
131 750 000 HUF
1 646 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74939453)
70 napja a megveszLAK-on