Eladó lakás Dunakeszi környékén (20773 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 773 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43478494)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Három szobás lakás BELSŐ-ERZSÉBETVÁROSBAN! Budapest VII. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban kínálok megvételre egy 89 nm-es, ...
102 900 000 HUF
1 156 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (74973491)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Káposztásmegyeren (4. Ker), egy négy emeletes, sátortetős házban, egy 4. emeleti plusz tetőtéri lakás(belső kétszintes) 1...
99 800 000 HUF
1 134 090 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (33473354)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Fótliget lakópark a prémium életstílus otthona! Eladó egy exkluzív sorházi gyöngyszem Fótligeten! Fótliget zárt, őrzött, igénye...
153 000 000 HUF
1 275 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (47445264)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó tágas, belső kétszintes, azonnal költözhető lakás Újpest kertvárosi, csendes részén! a 4. kerület egyik legnyugodtabb, cs...
199 000 000 HUF
1 519 083 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (73334323)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított 51 NM-es, erkélyes lakás nagy konyhával az izzó LAKÓTELEPENEladó Újpest kertvárosias környezetében található, teljes...
67 000 000 HUF
1 313 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (36523383)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
99 800 000 HUF
1 134 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (44423969)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Újpest Központ - Újpest Városkapu közt, csendes mellék utcában elhelyezkedő, második emelet, egy szobás, nyugati fekvésű ...
52 500 000 HUF
1 418 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (34697241)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minőségi felújított, kis lakás kiváló helyen! Eladó egy 35 nm-es, teljes körűen felújított, igényes lakás Budapest IV. kerületé...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (73743337)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított lakás a metrodom young LAKÓPARKBANIdeális választás fiataloknak, fiatal pároknak és befektetőknek. a III. kerü...
95 000 000 HUF
2 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45793814)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Duna parti wellness otthon a XIII. kerület vizafogón! Budapest XIII. kerület kiemelt apartmanházában eladóvá vált egy 35 nm-es,...
95 000 000 HUF
2 714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (36679576)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XIII. kerületben egy második emeleti, 45 nm-es, amerikai konyhás nappalival, plusz egy hálószobával rendelkező 2015 évb...
84 000 000 HUF
1 866 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (87739513)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
99 800 000 HUF
1 134 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (48849416)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest x. kerületének Kőbánya - Városközpont részén, 63 nm nagyságú, teljes körűen felújított lakás eladó! Három külön nyíló ...
64 900 000 HUF
1 030 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (81191764)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Újpest Központ - Újpest Városkapu közt, csendes mellék utcában elhelyezkedő, második emeleti, egy szobás, nyugati fekvésű...
52 500 000 HUF
1 418 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35947375)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy újszerű, 2009-ben épült, kertkapcsolatos lakás a Ciprus utcában, kiváló közlekedéssel és infrastruktúrával! a lakás f...
92 500 000 HUF
1 445 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (34826995)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, napfényes otthon extrákkal az Újhegyi lakótelepen! Budapest x. kerület, 50 nm, v. emelet, azonnal költözhető. Lifte...
69 000 000 HUF
1 380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (97347195)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Káposztásmegyeren! Káposztásmegyer egyik legkedveltebb részén, a Kordován téren kínálunk megvételre egy 36 n...
53 000 000 HUF
1 472 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33254294)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, azonnal költözhető 2 szobás lakás eladó a Teleki László tér közelében! Megvételre kínálunk egy 49 m²-es, praktikus ...
66 000 000 HUF
1 346 938 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73579412)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők és első lakást keresők figyelem! a város közepén eladó egy 34 m²-es, felújítandó garzonlakás, amely kiváló lehetőség...
49 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (85635454)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított lakás újlipótváros szívében azonnal költözhető OTTHON! Budapest XIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, ...
84 500 000 HUF
2 112 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Dunakeszi környékén?